Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp 8
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 12 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 149 påmeldte deltakere.

N-åpen (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AalmoMalvik IL233889
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Sofie Laura AndresenMalvik IL224013
Even Hoff BjørklundNidarøst OK233619
Anton Bostad HerailNidarøst OK213673
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL234001
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Linus Rise DanielsenFreidig247690
Amund DenstadNidarøst OK207768
Åsne DenstadNidarøst OK203649
Berit Helgemo FuruholtFreidig247793
Eivind Helgemo FuruholtFreidig247441
Vilde HaalandWing OK223659
Johannes Håbrekke RoaldFreidig248088
Paul KampferNidarøst OK203643
Valentin KampferNidarøst OK203651
Endre KroghFreidig508134
Ella Horvik KvaaleFreidig248123
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Clara LeroyerFreidig233998
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK92076
Mirja MohusWing OK228085
Sander Grande MoldenFreidig248127
Sara Grande MoldenFreidig247305
Daniel MuthannaNidarøst OK203646
Jens Hallvar NordstrandFreidig160460
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Arn Mathias SkjulsvikWing OK223631
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Sondre StensethByåsen IL228548
Eirik Martin SvendsenFreidig247438
Freya Mira SvendsenFreidig228139
Hans Henrik Vesteraas ThaulowNidarøst OK203642
Johan Alert Vesteraas ThaulowNidarøst OK203652
Tobias Vesteraas ThaulowNidarøst OK207700

D -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK233644
Selma Lund EikremFreidig186036
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK233681
Victoria KottumOL Trollelg223838
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Sanna Dalsaune ThunFreidig

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Annika Lund EikremFreidig206045
Guro HaalandWing OK223822
Emma ImslandWing OK223827
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Maia Ruano StrandWing OK223613
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Eline Jøsang WithWing OK223819
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Denstad EilertsenWing OK248206
Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg234030
Inga Saur ThorinWing OK248237

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Åsa BullByåsen IL228488
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig508554
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla BarstadNidarøst OK203647
Karina BarstadNidarøst OK207665
Annelie Roob HerzogNidarøst OK203645
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826
Hannah TyvoldByåsen IL247426

D 13-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Maya El DeekNidarøst OK233706
Johanna Thørring KrogstadByåsen IL502351
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

H -10 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Trygve BøhleFreidig233975
Martin Randli EldenFreidig247436
Erlend GrønliFreidig225465
Aksel HanssenByåsen IL228534
Mathias Tvete MartinsenByåsen IL247307
Sindre MohusWing OK228085
Olav MoxnessByåsen IL247318
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Emil VestuesWing OK202527
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Odin Bang LukassenWing OK223512
Martin MelhuusWing OK223632
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Luc Bostad HérailNidarøst OK188859
William KottumOL Trollelg209354
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Sindre SoltveitOL Trollelg234260

H 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Tristan HalvorsenFreidig504441
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig180307
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Sindre TrønsdalByåsen IL247421
Aksel VikenByåsen IL506765
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk Ulsaker HøveByåsen IL233994

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Håkon SæternesByåsen IL502484

Annonser

IOF Eventor