Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tradisjonsbæreren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Tradisjonsbæreren
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 1 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 21-195919
Haakon ArnesenByåsen ILH 50-503615
Kari Solem AuneByåsen ILD 40-203785
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILH 13-14225572
Guri BjørndalByåsen ILD 60-229612
Tom BuggeByåsen ILH 70-211274
Erling ByeByåsen ILA-lang216955
Ingeborg EideByåsen ILD 21-199727
Knut HagenByåsen ILH 50-200231
Vegard HansenByåsen ILA-kort191299
Svein Endre HoveByåsen ILH 70-503108
Marte Lien JohnsenByåsen ILD 19-20221351
Anni MoxnessByåsen ILC-åpen247306
Aslak MoxnessByåsen ILH 13-14233818
Inga MoxnessByåsen ILN-åpen247306
Olav MoxnessByåsen ILH -10247318
Øivind Magne RogndalenByåsen ILH 70-198837
Jérôme SoulardByåsen ILH 21-200382
Dagfinn StenvikByåsen ILH 11-12225310
Vegard SundalByåsen ILH 11-12N247309
Arne SæterhaugByåsen ILH 80-504435
Håkon SæternesByåsen ILH 17-18502484
Maren VikenByåsen ILD 17-18192325

Freidig (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir ArnesenFreidigH 50-179424
Beth Paludan CarlsenFreidigA-kort219118
Jørgen FiskumFreidigH 21-187167
Frøy HagelidFreidigC-åpen243955
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 15-16504483
Endre KroghFreidigN-åpen508134
Anthony LeroyerFreidigA-lang233998
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH 15-16233777
Mathias LeroyerFreidigA-kort502096
Håvard LorangeFreidigH 50-217001
Anne NevinFreidigD 40-233995
Sven NevinFreidigH 11-12228533
Lars OwrenFreidigH 21-506830
Ingerid ReinertsenFreidigB-åpen192662
Helge RustadFreidigH 60-173333
Maja Sjøgren CarlsenFreidigD -10228467
Ingvil SnøfuglFreidigB-åpen225556
Irene Storler SnøfuglFreidigD -10225001
Lina Storler SnøfuglFreidigD 13-14206033
Ludvik Storler SnøfuglFreidigH 13-14206034
Marit Storler SnøfuglFreidigD -10228509
Nils Olav VennevikFreidigH 70-508132
Anders WaageFreidigH 70-219195
Geir WillumsenFreidigH 50-69093

IL Leik (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL LeikA-kort205505
Tone AlmåsIL LeikD 50-506670
Jan HageIL LeikH 50-506633
Ola KeiseråsIL LeikH 21-506688

Korlevoll IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd Helle OpedalKorlevoll ILA-lang220978

Krokstadøra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra ILD 60-503925

Melhus IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Ivar FossMelhus ILH 50-211185
John LerliMelhus ILH 50-211381
Kristoffer LerliMelhus ILH 15-16224281

Multiconsult ASA (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASAA-lang483334

Nidarøst OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKD 60-228381
Bjørn P. LøvåsNidarøst OKH 50-207700
Torleif StephansenNidarøst OKH 70-217003

NTNUI (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenNTNUIH 21-226304
Ronja BjörklundNTNUID 21-504708
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUIA-lang502377
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIH 21-194879
Anne EikenNTNUID 21-209814
Olav Milian Schmitt GranNTNUIH 21-220800
Audun HeimdalNTNUIH 21-509244
Marte Hoff HagenNTNUID 21-222695
Kristoffer NeslandNTNUIA-lang216922
Kristian Nilsen SandnesNTNUIH 21-188845
Tonje Aasheim NymarkNTNUID 21-500914
Sunniva OmdalNTNUID 21-196743
Espen Samuelsen SkiriNTNUIH 21-207012
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIH 21-205770
Åsne Skram TrømborgNTNUID 21-180127
Ingunn Egeberg VáriNTNUID 21-501086
Tonje VassendNTNUID 21-191267
Are WigaardNTNUIH 21-214979

OK Skøynar (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Rune HolbergOK SkøynarH 21-89872

OL Trollelg (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders LaugloOL TrollelgH 80-179416
Per LøvaasOL TrollelgH 80-209987
Geir PaulsenOL TrollelgH 50-179391
Fredrik SandquistOL TrollelgH 40-508254
Jan SchmidOL TrollelgH 21-211189
Marit SchmidOL TrollelgD 21-236427
Ruth SchmidOL TrollelgD 60-211204
Roar SkulbørstadOL TrollelgH 40-191298

Orkanger IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf WærnesOrkanger IFH 60-91660

Wing OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OKH 50-503970
Bernt BrynhildsenWing OKH 50-508902
Arne GuttvikWing OKA-kort228368
Andreas HaalandWing OKH 40-509092
Guro HaalandWing OKD 11-12223822
Vilde HaalandWing OKN-åpen223659
Kristin JægerWing OKD 21-506675
Morten KorsvoldWing OKH 50-223593
Agnar RenolenWing OKH 40-221451
Nikolai RenolenWing OKA-kort504504
Robert StrømWing OKH 70-246756
Kari Tønset GuttvikWing OKA-kort223818

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-91574

Annonser

IOF Eventor