Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim sprintcup - løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup - løp 3
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 11 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 222 påmeldte deltakere.

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig206045
Guro HaalandWing OK223822
Anna F. HøysæterWing OK213643
Emma ImslandWing OK223827
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821
Saga Melbye-BergWing OK223676
Maia Ruano StrandWing OK223613
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Eline Jøsang WithWing OK223819
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig505186
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Martine Klock FletenWing OK211296
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Solveig SæternesByåsen IL189054
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

D 21- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Eldrid BratsbergWing OK192915
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL504331
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Randi Marie MohusWing OK228085
Sunniva MorganMalvik IL507961
Jenny PerssonByåsen IL202145
Malin SandstadNTNUI504681
Marit SchmidOL Trollelg236427
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Line SølbergIL Leik502953
Eva TesarovaWing OK504587
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Oda WennemoByåsen IL181231
Camilla ÖhmanNTNUI208461

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Turid ArnesenByåsen IL503616
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Åse Rita EllingsenWing OK72003
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL192378
Mari HoffByåsen IL181864
Janne Elisabeth IversenMalvik IL213579
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Siri DrogsetWing OK206219
Grete Berge OwrenFreidig214816

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Ruth SchmidOL Trollelg211204

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FuruholtOL Trollelg200385
Kari PedersenTyrving IL501778

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HellandWing OK78496

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Braa HolmOL Trollelg223838
Mathias LeroyerFreidig502096
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Ådne StordalByåsen IL225177
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL506765
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Iver Dalsaune ThunFreidig211756
Anders TørumSelbu OK223786
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL211419

H 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Nikolai RenolenWing OK504504
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK506690

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian AasOL Trollelg80765
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig504436
Ola KeiseråsIL Leik506688
Terje MaroniByåsen IL502134
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Nicholas MorganMalvik IL507960
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Jan SchmidOL Trollelg211189
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Jonas WaeflerFreidig228355

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik IL226191
Torgeir AuneByåsen IL502351
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Andreas HaalandWing OK223659
Snorre HansenByåsen IL208638
Pål KittilsenFreidig206040
Eivind LonaWing OK211262
Olle MalmringFreidig206218
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Skjalg StordalByåsen IL216910
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Bernt BrynhildsenWing OK501151
Tomas EidsmoFreidig173137
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Jan HageIL Leik506633
Knut HagenByåsen IL200231
Arild HeggesetFreidig503919
Dag Erik HellandWing OK211471
Arne Inge KolstadWing OK76101
John LerliMelhus IL211381
Bjarne LienByåsen IL81063
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Jostein MårdalenFreidig221066
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Jon RøstumOL Gaula178780
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Rune VikenByåsen IL184064
Jon VindalWing OK211567
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK96647
Kjell MaroniByåsen IL221188
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Geir OwrenFreidig215196
Bernt RognesFreidig201831
Eirik VefsnmoByåsen IL161048
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Bjørn BergerByåsen IL505396
Tor GjermstadWing OK228367
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Rune M HoltFreidig187009
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Lars SkrøvsethWing OK505823

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BuggeByåsen IL211274
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Frode StensrudOL Trollelg200407
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK207664
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK503031
Finn Faye KnudsenOL Trollelg503953
Magnus LandstadFreidig483336
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Robert StrømWing OK246756
Eigil SørliMalvik IL504466

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Anders LaugloOL Trollelg179416
Jardar SandstadSelbu OK412150
Arne SæterhaugByåsen IL504435

Åpen kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Tina UglemsmoSelbu OK223674

Åpen lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Grethe LiatunKlubbløs72149
Hilde NestvoldKlubbløs238063
Are RogstadNidarøst OK502896
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival