Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Urban

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Urban
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 13 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

D-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida HaugskottOL Trollelg216794

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva TesarovaWing OK504587
Martine ÅstebølFrol IL208108

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Åse-Mari WikstrømNidarøst OK224253

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Astri NilssonByåsen IL248672

H-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LeroyerFreidig502096
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Sivert MørchEmblem IL233751

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Alf Petter LynumFreidig186849
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugskottOL Trollelg217107

H 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge LeirenByåsen IL226224
Jiří ValešNTNUI

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Bernt BrynhildsenWing OK508902
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Torbjørn Digernes JakobsenMolde og Omegn IF188885
Morten KorsvoldWing OK223593
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Rune StræteWing OK501009

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John LerliMelhus IL211381
Eirik VefsnmoByåsen IL243647

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BuggeByåsen IL211274
Sverre FroyenRocky Mountain Orienteering Club4039053
Jostein GrepstadNTNU BIL248670
Rune M HoltFreidig187009
Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF501668
Robert StrømWing OK246756
Anders WaageFreidig219195

Åpen Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild HeggesetFreidig503918

Åpen Mellom (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar AmundalWing OK221441
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Randi Marie MohusWing OK228085
Robert MørchEmblem IL234113
Ida NoddelandKlubbløs
Jon VindalWing OK211567

Åpen Lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anthony BossardKlubbløs201909
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494

Halvmaraton H (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Lund EikremFreidig
Andreas HaalandWing OK509092
Roy SelandNidarøst OK505472
Jørgen TegdanFreidig191303
Øystein WiggenByåsen IL500161

Halvmaraton D (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Susanna BrynhildsenWing OK501152

Annonser

IOF Eventor