Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp 7
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 29 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

N-åpen (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AalmoMalvik IL233889
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Sofie Laura AndresenMalvik IL224013
Anton Bostad HerailNidarøst OK213673
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL234001
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Sverre BøhleFreidig215182
Trygve BøhleFreidig233975
Linus Rise DanielsenFreidig247690
Amund DenstadNidarøst OK203645
Åsne DenstadNidarøst OK207768
Fernand DutilleuxNidarøst OK207665
Vilde HaalandWing OK223659
Benedikt Løfaldli HansenWing OK234517
Paul KampferNidarøst OK203642
Valentin KampferNidarøst OK203651
Ella Horvik KvaaleFreidig248123
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Clara LeroyerFreidig233998
Oline H LindWing OK184242
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Sander Grande MoldenFreidig248127
Sara Grande MoldenFreidig247305
Daniel MuthannaNidarøst OK203646
Jens Hallvar NordstrandFreidig503650
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Sverre Blix PrestmoWing OK
Arn Mathias SkjulsvikWing OK223631
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Eirik Martin SvendsenFreidig247438
Freya Mira SvendsenFreidig
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering234223
Sanna Dalsaune ThunFreidig
Peter Jøsang WithWing OK233833

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Una NomelandByåsen IL504602
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Annika Lund EikremFreidig206045
Sofie Denstad EilertsenWing OK248206
Guro HaalandWing OK223822
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Anna F. HøysæterWing OK213643
Emma ImslandWing OK223827
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Maia Ruano StrandWing OK223613
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Eline Jøsang WithWing OK223819
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg234030
Erle Heksem KjellåsOL Trollelg214383
Inga Saur ThorinWing OK248237

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig508554
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla BarstadNidarøst OK203647
Karina BarstadNidarøst OK207665
Annelie HerzogNidarøst OK223643

D 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Maya El DeekNidarøst OK233706
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

H -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Imre Leander GangauneWing OK223702
Erlend GrønliFreidig225465
Aksel HanssenByåsen IL217054
Mathias Tvete MartinsenByåsen IL247307
Olav MoxnessByåsen IL247318
Anton NomelandByåsen IL225148
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Sondre StensethByåsen IL228548
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Mathias LeroyerFreidig502096
Odin Bang LukassenWing OK223512
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Sivert MørchEmblem IL233751
Sven NevinFreidig228533
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering234092
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonathan DreierOL Trollelg234415
Luc Bostad HérailNidarøst OK188859
William KottumOL Trollelg209354
Sindre SoltveitOL Trollelg234260

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig180307
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL506765
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Sindre TrønsdalByåsen IL247421

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Håkon SæternesByåsen IL502484

H 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080

Annonser

IOF Eventor