Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Open

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Open
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: søndag 12 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus Fossum MalmringFreidig238054

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Maia Ruano StrandWing OK223613
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Hanna LindqvistÖstersunds OK
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig180130
Ida SolliMo OK212966
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlindheimNTNUI145119
Eva TesarovaWing OK504587
Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering211384

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit BrødreskiftFreidig180718

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Heidi ArnesenFreidig182039
Turid ArnesenByåsen IL503616
Mette BjerveMo OK507304
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Randi JensenFrol IL187148
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering215021
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Berge OwrenFreidig214816
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon LindqvistÖstersunds OK

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joar BäckmanFrösö IF158412
Alf Petter LynumFreidig186849

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Mats LindaasElverum OK209963
August MaskeFreidig212807
August Hopstad NykvistWing OK223811

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marcus AmrénÖstersunds OK96953
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Magnus JohanssonÅre OK504566
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Martin OhlssonOK Storsjön80878
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Jérôme SoulardByåsen IL200382

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Snorre HansenByåsen IL208638
Johan IvarssonFreidig504287
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering506684
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Olle MalmringFreidig206218
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589
Gunnar VatnFrol IL187134

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Trond BrevikFossum IF501121
Torulf BäckmanFrösö IF158414
Gunnar EideBjugn IL
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering507671
Martin FrischknechtAlta OL501684
Christian JomaasFossum IF501016
Roger KrohnFältjägarnas IF144917
Ulf LindqvistÖstersunds OK93503
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Björn OlofssonOK Storsjön144894
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Jens Even StorhovFreidig182078
Øystein WiggenByåsen IL500161
Øystein ØstermannHeming Orientering508135

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse NatvigByåsen IL209980
Geir OwrenFreidig215196
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Knut LillealternFreidig217002
Nils Olav VennevikFreidig508132
Anders WaageFreidig219195
Gunnar ØsterbøFreidig506812

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Jardar SandstadSelbu OK412150

Direkte A (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Alex PedersenOL Trollelg230613

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Bedrich SaidKlubbløs
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering203344

Annonser

IOF Eventor