Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 5
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 13 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 140 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen ILH 13-14229714
Torvin Bergh-HansenByåsen ILH -10212458
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILH 13-14225572
Jenny Lauvstad BrenneByåsen ILN-åpen234001
Mari Lauvstad BrenneByåsen ILD 11-12233803
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen ILN-åpen233909
Henrik Bruchmüller SundtByåsen ILN-åpen225181
Åsa BullByåsen ILD 13-14228488
Nora HafsmoByåsen ILD 13-16N212430
Aksel HanssenByåsen ILH -10
Frida HolmqvistByåsen ILD 11-12212402
Sander M JensenByåsen ILH 13-14225280
Malin Nordgård LeirenByåsen ILD 13-14212099
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILN-åpen226224
Vilde Nordgård LeirenByåsen ILD 11-12212120
Mathias Tvete MartinsenByåsen ILH -10247307
Aslak MoxnessByåsen ILH 13-14233818
Inga MoxnessByåsen ILN-åpen247306
Olav MoxnessByåsen ILH -10247318
Sondre StensethByåsen ILH -10228548
Dagfinn StenvikByåsen ILH 11-12225310
Johannes StordalByåsen ILH 11-12225321
Ådne StordalByåsen ILH 13-14225177
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILH 13-14228494
Håkon SæternesByåsen ILH 17-20502484
Sindre TrønsdalByåsen ILH 13-16C247421
Birk Ulsaker HøveByåsen ILH 13-16N233994
Sindre Uthus GuldsethByåsen ILH -10233867
Aksel VikenByåsen ILH 13-14506765
Andrine VikenByåsen ILD 17-20181017
Maren VikenByåsen ILD 17-20192325
Ingrid Wollan BenumByåsen ILD 11-12212159
Kristian Wollan BenumByåsen ILH -10201910
Marie Wollan BenumByåsen ILD 13-14212641

Freidig (39)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eva AmundsenFreidigD -10224365
Marita AskeFreidigD 13-14233868
Alice Skovholt BonnemaireFreidigD -10224742
Sverre BøhleFreidigN-åpen215182
Trygve BøhleFreidigN-åpen233975
Vetle Grønvik EkraFreidigH 15-16508241
Maja Ertshus AndersenFreidigD -10223619
Eira Forsbak AsplemFreidigD -10233799
Berit Helgemo FuruholtFreidigN-åpen247793
Eivind Helgemo FuruholtFreidigN-åpen247441
Mathias Enebak IversenFreidigH 15-20B228080
Tora KittilsenFreidigD 13-14207404
Una KittilsenFreidigD 13-14206519
Endre KroghFreidigN-åpen508134
Clara LeroyerFreidigN-åpen233998
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH 15-16233777
Alf Petter LynumFreidigH 13-14186849
Linus Fossum MalmringFreidigN-åpen238054
Sander Grande MoldenFreidigN-åpen248127
Sara Grande MoldenFreidigN-åpen247305
Sven NevinFreidigH 11-12228533
Solveig Louise NissenFreidigD 13-14211745
Anna Aurora NolteFreidigD 15-16224051
Eirill Hagelid NorheimFreidigD -10224967
Juni Hagelid NorheimFreidigD 13-14225085
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidigD -10506702
Emma RyggFreidigN-åpen233965
Irene Storler SnøfuglFreidigD -10225001
Lina Storler SnøfuglFreidigD 13-14206033
Ludvik Storler SnøfuglFreidigH 13-14206034
Marit Storler SnøfuglFreidigD -10228509
Mathea Spets StorhovFreidigD 15-16182074
Vegard Lereim StorliFreidigH 13-14212820
Kristoffer Strømdal WikFreidigH 13-14179862
Vilde Talgø-KristiansenFreidigD 15-16212780
Ine Bohnhorst TegdanFreidigD 13-14225393
Sigve Bohnhorst TegdanFreidigH -10247333
Iver Dalsaune ThunFreidigH 15-16247417
Maria Strømdal WikFreidigD 13-14213142

Malvik IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus AalmoMalvik ILN-åpen233889
Sivert AalmoMalvik ILH 11-12224463
Jens Anton AndresenMalvik ILH 11-12213797
Ole Einar AndresenMalvik ILN-åpen224450
Sofie Laura AndresenMalvik ILN-åpen224013
Johan OftedalMalvik ILH 11-12224354

Melhus IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer LerliMelhus ILH 15-16224281
Sunniva Preisig MotrøMelhus ILD 11-12234317
Oskar StorlerMelhus ILH 15-20B224320
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILH 15-20B211419

Nidarøst OK (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD 17-20213563
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OKH 13-14213649
Even Hoff BjørklundNidarøst OKN-åpen233619
Åse Hoff BjørklundNidarøst OKN-åpen233644
Anton Bostad HerailNidarøst OKN-åpen213673
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OKD 13-16C213648
Amund DenstadNidarøst OKN-åpen203652
Åsne DenstadNidarøst OKN-åpen207768
Maya El DeekNidarøst OKD 13-16C233706
Luc Bostad HérailNidarøst OKH 11-12N160970
Paul KampferNidarøst OKN-åpen203643
Valentin KampferNidarøst OKN-åpen203651
Johannes LangaasNidarøst OKH 17-20213810
Haakon Alexander RogstadNidarøst OKN-åpen233791
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD 17-20224270
Tord RomundstadNidarøst OKH 15-16213734
Leah Korsnes VinjeNidarøst OKD 13-16C224446

OL Trollelg (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL TrollelgD 13-14216833
Victoria KottumOL TrollelgN-åpen223838
William KottumOL TrollelgN-åpen209354
Anna Heksem LeraandOL TrollelgD 13-16C223826
Anders Berge MjølhusOL TrollelgH 11-12191259
Lina SandquistOL TrollelgD -10508254
Emil Alstad SvestadOL TrollelgN-åpen234580

Selbu OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders TørumSelbu OKH 15-16223786
Tina UglemsmoSelbu OKD 13-16C223674

Stjørdals-Blink Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink OrienteringH 11-12234092
Johanna RoslingStjørdals-Blink OrienteringD 11-12234331
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringD 13-14187186
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringH -10224950
Sigurd SævikStjørdals-Blink OrienteringH 11-12224090

Wing OK (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gabriel CallananWing OKH 17-20203540
Imre Leander GangauneWing OKH -10223702
Magne GuttvikWing OKH 15-16213289
Guro HaalandWing OKD 11-12223822
Vilde HaalandWing OKN-åpen223659
Loke Strøm HaugsnesWing OKH 13-14234100
Alfred F. HøysæterWing OKH 13-14212305
Anna F. HøysæterWing OKD 11-12213643
Emma ImslandWing OKD 11-12223827
Ingeborg KolstadWing OKD 11-12508983
Sofus H LindWing OKH 13-14213348
Anna Emilie LonaWing OKD 11-12223821
Saga Melbye-BergWing OKD 11-12223676
August Hopstad NykvistWing OKH 15-16223811
Nikolai RenolenWing OKH 17-20504504
Maia Ruano StrandWing OKD 11-12223613
Tuva Holck SandbergWing OKD 11-12223614
Inga Saur ThorinWing OKD 11-12N248237
Arn Mathias SkjulsvikWing OKN-åpen223631
Frøya SolbakkenWing OKD 11-12N248146
Mari UlebergWing OKD 11-12N247239
Sigurd UtneWing OKN-åpen192917
Jonas VindalWing OKH 17-20506690
Eline Jøsang WithWing OKD 11-12223819
Jakob Jøsang WithWing OKH 13-14223650
Agnes Wullum-VestadWing OKD 11-12234525

Annonser

IOF Eventor