Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim sprintcup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 4 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 205 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (36)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen ILH 50-503615
Turid ArnesenByåsen ILD 50-503616
Erlend AuneByåsen ILH 15-16200441
Kari Solem AuneByåsen ILD 40-203785
Torvin Bergh-HansenByåsen ILH -10191299
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILH 13-14225572
Guri BjørndalByåsen ILD 60-229612
Tom BuggeByåsen ILH 70-211274
Åsa BullByåsen ILD 13-14228488
Gøril EideByåsen ILD 40-199490
Ingeborg EideByåsen ILD 21-199727
Ragnhild EideByåsen ILD 17-20199600
Lars Martin HafstadByåsen ILH 40-502654
Snorre HansenByåsen ILH 40-208638
Rine HanssenByåsen ILD 50-192378
Svein Endre HoveByåsen ILH 70-503108
Sander M JensenByåsen ILH 13-14225280
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD 50-199602
Kjell MaroniByåsen ILH 60-221188
Aslak MoxnessByåsen ILH 13-14233818
Helen PalmerByåsen ILD 21-190327
Ingunn S. ØsthagenByåsen ILD 21-179828
Jérôme SoulardByåsen ILH 21-200382
Dagfinn StenvikByåsen ILH 11-12225310
Sigurd StenvikByåsen ILH 21-504621
Harald StorrønningByåsen ILH 50-222703
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILH 13-14228494
Hans Helmer SæternesByåsen ILH 40-502589
Håkon SæternesByåsen ILH 17-20502484
Hanne VefsnmoByåsen ILD 21-178367
Aksel VikenByåsen ILH 13-14506765
Andrine VikenByåsen ILD 17-20181017
Maren VikenByåsen ILD 17-20192325
Kristin Høydalsvik WellsByåsen ILD 21-71525
Øystein WiggenByåsen ILH 50-500161
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILH 21-195952

Freidig (47)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita AskeFreidigD 13-14233868
Brage AsplemFreidigH 17-20203659
Arild H ClausenFreidigH 50-179864
Annika Lund EikremFreidigD 11-12206045
Vetle Grønvik EkraFreidigH 15-16212776
Emil GrønliFreidigH 15-16211762
Nora HalvorsenFreidigD 13-14206044
Rune M HoltFreidigH 65-187009
Mathias Enebak IversenFreidigH 17-20228080
Sindre JohannessenFreidigH 21-504436
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 15-16504483
Olav KvittemFreidigH 60-192301
Magnus LandstadFreidigH 75-483336
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH 15-16233777
Mathias LeroyerFreidigH 11-12502096
Knut LillealternFreidigH 70-217002
Halvor LundFreidigH 21-210017
Alf Petter LynumFreidigH 13-14186849
August MaskeFreidigH 15-16212807
Vemund MølnvikFreidigH 15-16213305
Solveig Louise NissenFreidigD 13-14211745
Anna Aurora NolteFreidigD 15-16224051
Grete Berge OwrenFreidigD 60-214816
Bernt RognesFreidigH 60-201831
Helge RustadFreidigH 65-173333
Jostein RøFreidigH 17-20203648
Maj-Lisbet RønningFreidigÅpen lang207676
Trond SletnerFreidigH 50-500165
Reidun Fallan SmaavikFreidigD 60-203585
Irene Storler SnøfuglFreidigÅpen kort225001
Lina Storler SnøfuglFreidigD 13-14206033
Ludvik Storler SnøfuglFreidigH 13-14206034
Marit Storler SnøfuglFreidigÅpen kort228509
Mathea Spets StorhovFreidigD 15-16182074
Torunn Spets StorhovFreidigD 50-181956
Vegard Lereim StorliFreidigH 13-14212820
Kristoffer Strømdal WikFreidigH 13-14179862
Vilde Talgø-KristiansenFreidigD 15-16212780
Ine Bohnhorst TegdanFreidigD 13-14225393
Jørgen TegdanFreidigH 40-191303
Iver Dalsaune ThunFreidigH 15-16211756
Nils Olav VennevikFreidigH 70-497403
Anders WaageFreidigH 70-219195
Jonas WaeflerFreidigH 21-228355
Maria Strømdal WikFreidigD 13-14213142
Tina Strømdal WikFreidigD 40-214965
Geir WillumsenFreidigH 50-69093

Frol IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-211600

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OKH 21-209107

IK Grane Arendal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal OrienteringH 21-222086

IL Leik (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL LeikD 50-205505
Tone AlmåsIL LeikD 50-506670
Oskar AndrénIL LeikH 21-504684
Jan HageIL LeikH 50-506633
Ola KeiseråsIL LeikH 21-506688
Line SølbergIL LeikD 21-502953
Jonas UnsgårdIL LeikH 21-206201
Svein Olav ÅmotIL LeikH 60-206202

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karen SekkesæterKlubbløsArrangør

Kvikne IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John SvergjaKvikne ILH 50-156692

Malvik IL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik ILH 40-226191
Petter Andreas BerghMalvik ILH 40-192933
Hilde ForbordMalvik ILD 50-506781
Roar ForbordMalvik ILH 75-208600
Ingebrigt FuglemMalvik ILH 40-207646
Leo Benjamin MorganMalvik ILH -10213061
Lily Alexandra MorganMalvik ILD -10211683
Nicholas MorganMalvik ILH 21-483781
Sunniva MorganMalvik ILD 21-402720
Jon Olaf OlaussenMalvik ILH 40-188771
Lars Erik StrømsnesMalvik ILH 50-180207
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH 17-2096318
Eigil SørliMalvik ILH 75-504466

Melhus IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus ILH 15-16225309
Gaute Fjærli TevikMelhus ILH 15-16215056
Stein Ivar FossMelhus ILH 50-211185
John LerliMelhus ILH 50-211381
Kristoffer LerliMelhus ILH 15-16224281
Peter Prytz JensenMelhus ILH 15-16224055
Joakim Solberg QvenildMelhus ILH 15-16222229
Oskar StorlerMelhus ILH 15-16224320
Ørjan SæterMelhus ILH 15-16225268
Erik Tofte jrMelhus ILH 15-16224351
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILH 15-16211419

Nidarøst OK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD 17-20213563
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OKH 13-14213649
Tore BrurokNidarøst OKArrangør182084
Leif EngenNidarøst OKArrangør503031
Arne Kjell FoldvikNidarøst OKH 80-216939
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OKH 65-69177
John Petter GåsvikNidarøst OKArrangør
Odin GåsvikNidarøst OKH 13-14225114
Jan Erik KofoedNidarøst OKArrangør227494
Johannes LangaasNidarøst OKH 17-20213810
Are RogstadNidarøst OKArrangør502896
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD 17-20224270
Tord RomundstadNidarøst OKH 15-16213734
Audun RyenNidarøst OKH 21-203646
Torleif StephansenNidarøst OKArrangør217003
Hedda SæbøNidarøst OKD 11-12224259

NTNUI (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNTNUIH 21-192147
Mathias BjuganNTNUIH 21-505430
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUIH 17-20502377
Sindre Østgulen DeiszNTNUIH 21-504503
Gustav FiskumNTNUIH 21-199489
Mads FornesNTNUIH 21-98758
Olav Milian Schmitt GranNTNUIH 21-220800
Erik GustafssonNTNUIH 21-506768
Marte Hoff HagenNTNUID 21-222695
Brage JørumNTNUIH 21-181456
Jan KondulaNTNUIH 21-505167
Tobias KristensenNTNUIH 21-216933
Bjørn LundanesNTNUIH 21-208437
Kristoffer NeslandNTNUIH 21-216922
Anders Felde OlaussenNTNUIH 21-182081
Espen Samuelsen SkiriNTNUIH 21-207012
Marit Rønning SkoglundNTNUID 21-177536
Sverre Bang StøengNTNUIH 21-220919
Camilla ÖhmanNTNUID 21-208461

OK Fjell (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind AunøienOK FjellH 40-187236

OL Trollelg (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL TrollelgH 21-181922
Håvard EidnesOL TrollelgH 50-191396
Anne FuruholtOL TrollelgD 70-200385
Edgar FuruholtOL TrollelgH 70-208049
Frida HaugskottOL TrollelgD 17-20216794
Frode HaugskottOL TrollelgH 50-216715
Sigrid HaugskottOL TrollelgD 13-14216833
Stig Arild HaugskottOL TrollelgH 80-504333
Finn Faye KnudsenOL TrollelgH 75-503953
Anders LaugloOL TrollelgH 80-179416
Inge NørstebøOL TrollelgArrangør201847
Lina SandquistOL TrollelgD -10234481
Jan SchmidOL TrollelgH 21-211189
Marit SchmidOL TrollelgD 21-236427
Ruth SchmidOL TrollelgD 65-211204
Kristian StensrudOL TrollelgArrangør191254
Dag Ove TinmannsvikOL TrollelgArrangør92377

Selbu OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jardar SandstadSelbu OKH 80-412150

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jakob HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 50-502655
Mette WanvikStjørdals-Blink OrienteringD 50-503967

TrønderEnergi BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olav JohansenTrønderEnergi BILH 60-217019

Wing OK (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar AasvangWing OKH 65-71687
Jostein AlvestadWing OKH 60-503970
Svein Erik BratsbergWing OKH 50-238170
Bernt BrynhildsenWing OKH 50-501262
Åse Rita EllingsenWing OKD 50-161000
Tor GjermstadWing OKH 65-228367
Dag Erik HellandWing OKH 50-211471
Anna F. HøysæterWing OKD 11-12213643
Kristin JægerWing OKD 21-506675
Arne Inge KolstadWing OKH 50-76101
Ingeborg KolstadWing OKD 11-12223812
Morten KorsvoldWing OKH 50-223593
Anna Emilie LonaWing OKD 11-12223821
Eivind LonaWing OKH 40-211262
Petter Andreas LonaWing OKH 15-16212595
Jens Kjetil MehammerWing OKH 50-203526
Johannes Karstein MidtbøWing OKH 21-211297
Ingunn MorsetWing OKD 50-211247
August Hopstad NykvistWing OKH 15-16223811
Agnar RenolenWing OKH 50-221451
Tuva Holck SandbergWing OKD 11-12223614
Per Ivar SkinderhaugWing OKH 50-203543
Rune StræteWing OKH 50-501009
Robert StrømWing OKH 75-188838
Eva TesarovaWing OKD 21-504587
Jonas VindalWing OKH 17-20506690
Jakob Jøsang WithWing OKH 13-14223650
Agnes Wullum-VestadWing OKD 11-12234525

Annonser

IOF Eventor