Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WOD

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WOD
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: søndag 19 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 320 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL243932
Christina Galleberg LaheldSturla, IF188708
Vilje HillerenEiker OL213682
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL211859
Folmer Nielsen KlevSturla, IF233615
Snorre Nielsen KlevSturla, IF233622
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Eirill MestadRøyken OL507973
Ildrid MestadRøyken OL
Eira MorkNotodden OL228513
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Marina SandvoldEiker OL244001
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Herman WilhelmsenSturla, IF

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva AronsenEiker OL244003
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb224835
Nila HillerenEiker OL213809
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Marlene KeilholzRøyken OL225404

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine Marie FagerlandSturla, IF233685
Frida HopeModum OL99113
Mareike KeilholzRøyken OL224361
Elise RenardKongsberg OL238174
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Karoline HilsenSturla, IF
Solveig HübschleSturla, IF189150
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Ylva KlausenSturla, IF212981
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Tiril HolenKonnerud IL228510
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF507448
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D17 - KM (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Jenny BaklidKonnerud IL508250
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Malin EijsinkNydalens SK197922
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Therese HaareKonnerud IL80034
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Anita HillerenEiker OL94140
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Christine HoenEiker OL192291
Iliana IlievaHalden SK506699
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Anette JuveliKonnerud IL198905
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575
Ingjerd MyhreKongsberg OL200004
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Celine RenardKongsberg OL505844
Line Drange RuudRøyken OL193703
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041
Solveig SletnerRøyken OL184182
Dana B. SteneNydalens SK215132
Tale StrandKongsberg OL504515
Ida SvanbergRøyken OL207004
Iselin SørensenSturla, IF507755
Malin SørensenNydalens SK204574

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Randi MorkNotodden OL207703

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro SandKongsberg OL172220

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL507952
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Linda FredhOK Moss506342
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb67730
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Kari StrandKongsberg OL504502
Silje SyversenOppsal Orientering500593

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin EgerKongsberg OL196870
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
May Ingela HopeModum OL204724
Hilde HovdenakEiker OL191353
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Vibeke SchauKonnerud IL506823
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Maria PerssonAsker Skiklubb505100
Jane RødderKongsberg OL182060
Tone SkramRøyken OL188879
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Mette SpangbergKonnerud IL507652
Kjersti StræteRingerike OL79007
Hanne Løver ThonModum OL501171

D 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Torun DyrkornEiker OL185988
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Marianne SpanliLierbygda OL508903
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May ChristoffersenAsker Skiklubb234968
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Aud KjemperudEiker OL508150

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL179799
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Kari StrandeRingerike OL87520

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hanne BræckKongsberg OL98986

H 9-10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF233605
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Kristian MorkNotodden OL212631
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Mathis RenardKongsberg OL209723
Oscar WilhelmsenSturla, IF234019

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Andreas MelheimSturla, IF212969
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL239184
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Isak FagerlandSturla, IF233641
Oskar HopeModum OL213031
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Filip KnudsenSturla, IF228528
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF509037
Jens WoldSturla, IF211942

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Johan EgerKongsberg OL500586
Martin KaiserSturla, IF222549
Lukas KlausenSturla, IF213015
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H17 - KM (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Vetle DrageKongsberg OL502338
Lars EnerhaugenModum OL211550
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Morten FredhOK Moss208419
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Charles HalaasFossum IF209868
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL94372
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Lacho IlievHalden SK500250
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Emil JönssonTyrving IL208695
Ola LestebergKongsberg OL211224
David LøverModum OL221340
Eirik W. MoeAsker Skiklubb195536
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Petter ReinemoKongsberg OL506813
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Espen RøsteKongsberg OL204757
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Sigurd SmemoSturla, IF189146
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Tord StrandKongsberg OL183842
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Øystein SørensenNydalens SK232977
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel HoveidAsker Skiklubb207564

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune Kristian MorkNotodden OL207903
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Thomas OlsenAsker Skiklubb165178

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Pål Martin EidKongsberg OL228521
Tore H. HvidebergOK Skeidi245554
Bernt HellerudKonnerud IL504528
Holger KeilholzRøyken OL225680
Stig MellingRingerike OL215004
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BrattliAsker Skiklubb193891
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Per GustafssonKongsberg OL203004
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Syver LøkenKongsberg OL178250
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Odd StrandKongsberg OL501473
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Gunnar HopeModum OL212760
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Gjermund RørenEiker OL173451
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif BergersenAsker Skiklubb487963
Morten DåsnesRingerike OL198537
Roy GjerdingOK Moss504397
Morten KarlsenMåren OK400006
Per SchancheAsker Skiklubb182094

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Rolf LundeEiker OL206414
Olav NipenTyrving IL197973
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Per Ove TransethRøyken OL234917
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Christian BuggeRøyken OL500615
Per DalheimKonnerud IL188447
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Helge RevhaugRingerike OL214964
Atle SolheimBerger og Svelvik OL186305
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Åmund TonnaEiker OL234957
Kjell WintherOppsal Orientering220984

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Harald LundhaugOK Moss201916
Arild MoenKonnerud IL244741
John SchauKonnerud IL506836
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Steinar RuudKonnerud IL210997
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Utvikling N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Haffner HaugholtSturla, IF233616
Jonas Haffner HaugholtSturla, IF96917
Eirik NastadAsker Skiklubb207602
Julie WoldSturla, IF213059

Utvikling C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Wirum BøenSturla, IF228539
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Mina HobbelstadEiker OL211989
Askil MestadRøyken OL506923
Una NastadAsker Skiklubb212614
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF211925

Utvikling B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian FagerlandSturla, IF83185
Alfred SchauKonnerud IL507318
Marte Sofie SkroveRingerike OL98554
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

Direkte A (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BerganKongsberg OL502337
Tuva Leikvam HeenKlubbløs156893
Ivar MestadRøyken OL506932
Janicke Dahl NorlandLyn Ski
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Thor PalmgrenHalden SK98612
Ingvild TandbergAsker Skiklubb143537
Morten Herman VogtKonnerud IL505847
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

Direkte B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Eirill DalanRøyken OL506800
Kirsten GjermstadKonnerud IL88779
Magnus Myrvang HagenRøyken OL506801
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Pål PedersenKonnerud IL212365
Frida van MegenOppsal Orientering239183

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959
Terje SkramRøyken OL225385

Annonser

IOF Eventor