Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drangedalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drangedalsløpet
Arrangørorganisasjon: Drangedal OL
Dato: lørdag 1 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 82 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering234192
Mathias SundbyLarvik OK217029

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Amlie BrennaHeming Orientering221393
Vilma DanevadFredrikstad SK211491

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK193091

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424

D 17 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Anna Henriette StraumeDrangedal OL203548

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Tina Therese Solem BorgenSkien OK248128
May NordkveldeHedrum OL187231
Rita RaastadSkien OK502129
Stina Anlaug SætreDrangedal OL227626

D 35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Tone NilsenBø OL227678

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering234084

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn BotnenBø OL89661
Hanne HerumOK Skeidi89671
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Bjørg MostaulBø OL39205
Margit Ryen SteenBø OL80353
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Inger Lise SolbergBø OL208756

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Alexander DybvikStokke IL94396
Torben EikedalenPorsgrunn OL223775

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre FurlandSandefjord OK211880

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896

H 17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulf BrennaHeming Orientering506946
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Steinar LandeBø OL227677
Trygve Hem OlsenTyrving IL505815
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Audun WeltzienHeming Orientering181255

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Wiborg SundeDrangedal OL227624

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nicolai Kaaber SundeDrangedal OL203547

H 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Kenneth DybvikStokke IL224085
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BotnenBø OL170925
Espen RaastadSkien OK211809
Gjermund RørenEiker OL173451

H 65- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Kjell DolvaSkien OK185921
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Dag KristensenOK Skeidi206256
Arne LandeBø OL504467
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Hallvard MyrvollBø OL88672
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Bjørn SteenBø OL80354
Kjell Audun SundsdalMelum IL96166
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Olav SolbergBø OL203367

Annonser

IOF Eventor