Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Svabergsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Svabergsprinten
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Nydalens SK
Dato: lørdag 20 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte deltakere.

Damer åpen (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Linda FredhOK Moss506342
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Susen LöschÄrla IF
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Merete SaugestadNydalens SK208139
Oda J SikkelandTyrving IL501590
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Kristin SletnerIL GeoForm67395
Solveig SletnerRøyken OL509437
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Britt Stine StrandFredrikstad SK211886
Hilde StrømbergFredrikstad SK212232
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Tove TesdalIndre Østfold OK216876
Frida van MegenOppsal Orientering239183
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Hanne WoldOK Moss96146

Herrer åpen (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AaserudKlubbløs
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Dag BrenåsVarteig OL504028
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Ola BækkevoldOK Moss500120
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Eivind EnghRaumar Orientering506984
Morten FredhOK Moss208419
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Fredrik IdlandEmblem IL235148
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Svein S JacobsenTyrving IL508818
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Fridtjof JebsenFossum IF225256
Elias JonssonNydalens SK509299
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Peter KlavenessMåren OK501154
Lars Emil KnudsenSarpsborg OL94048
Terje LarsenHalden SK197853
Ove MartinsenHauketo IF199744
Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK165465
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Arne SaxhaugRaumar Orientering
Vidar SolbergFredrikstad SK213312
Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK212584
Per StensethFredrikstad SK500395
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Carl Christian StrømbergFredrikstad SK504386
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Harald WibyeOK Moss205396
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

Jenter åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Julie BrenåsVarteig OL222607
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Tuva LundsrudOK Moss507871
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Marie SaugestadNydalens SK501013
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Erle Elise WoldOK Moss212076
Julie Sophie WoldOK Moss213225

Gutter åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385

N åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Max Bryhn BergstrømTyrving IL111111
Simen Bryhn BergstrømTyrving IL214919
Elvira Kristine IdlandEmblem IL233750
Sturla August IdlandEmblem IL234112
Mira LundsrudOK Moss507950
Amund SaugestadNydalens SK208017
Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering233779
Aksel SolbergFredrikstad SK61941
Trym StrømbergFredrikstad SK502594

2.5 km tørr (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even EnghRaumar Orientering213652
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Harald LundhaugOK Moss201916
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663

Annonser

IOF Eventor