Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Ulsnes

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Ulsnes
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 6 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

Damer - mellomlang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb65280
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar ThorsetStavanger kommune BIL192444
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb182018

Herrer - mellomlang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Gran AbrahamsenStavanger Orienteringsklubb165252
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Geir HusdalTIF Viking226952
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb188805
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Herrer - lang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)245646
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Inge LølandGanddal IL200772
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844

Annonser

IOF Eventor