Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell - Gosen/Madlamark/Tjensvoll

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell - Gosen/Madlamark/Tjensvoll
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 19 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe BreivikAftenbladet BIL
Linn EvensenStavanger Orienteringsklubb199586
Gunn Kari HygenFreidig201973
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Astri SandangerKlubbløs500610

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb200514
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

Damer - lang løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)229436
Marie Hammer IversenØstmarka OK504481
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - kort løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove MæstadGanddal IL233789

Herrer - mellomlang løype (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Torbjørn EvensenStavanger Orienteringsklubb220909
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Svein Oddvar NetlandStatoil BIL229590
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Arne NygaardKlubbløs220838
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Leif Gunnar WikeneKlubbløs500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)181602
John BreilandKlepp IL216856
Trondr BreilandKlubbløs220924
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Ove OalandGanddal IL216734
Geir SandSUS BIL181660
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Nybegynnerløype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL184484
Henrik EilevstjønnGanddal IL188748

Annonser

IOF Eventor