Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp, Berse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp, Berse
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 20 februar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida KolstøEgersund OK
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

Damer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Hilde HetlandEgersund OK224784
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740

Damer - lang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813

Herrer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Bjarne GimreGanddal IL200598
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031

Herrer - lang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Ove OalandGanddal IL216734
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Henning SundbyGanddal IL225587
Ola ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tobias RøddeGanddal IL197866
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622

Annonser

IOF Eventor