Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Bakkebø

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Bakkebø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 2 februar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

Damer - mellomlang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Monica HorpestadEgersund OK224977
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Damer - lang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder OrstadGanddal IL212951
Ådne OrstadGanddal IL243566
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

Herrer - mellomlang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AalbuEgersund OK238114
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Odd GarpestadEgersund OK191240
Bjarne GimreGanddal IL200598
Olav HellandEgersund OK207822
Odin HorpestadEgersund OK224887
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
André SirevågStatoil BIL239554
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

Herrer - lang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Ove OalandGanddal IL216734
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Nybegynnerløype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK209394

Annonser

IOF Eventor