Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Haugstadskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nattløp Haugstadskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 20 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Egersund OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OKHerrer - mellomlang løype121616
Trond Sigurd FotlandEgersund OKHerrer - mellomlang løype225018
Hilde HetlandEgersund OKDamer - mellomlang løype224784
Odin HorpestadEgersund OKHerrer - mellomlang løype224887
Steinar HorpestadEgersund OKHerrer - mellomlang løype224896
Emil Fotland KolstøEgersund OKHerrer - kort løype224945
Kenneth MydlandEgersund OKHerrer - extra lang216944
Inger Tone NygårdEgersund OKDamer - lang løype184113
Julie PuntervoldEgersund OKDamer - mellomlang løype204767
Nils Tore PuntervoldEgersund OKHerrer - lang løype204741
Thea Beate PuntervoldEgersund OKDamer - kort løype204740

Ganddal IL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BjellandGanddal ILHerrer - mellomlang løype220856
Bjarne GimreGanddal ILHerrer - mellomlang løype200598
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILHerrer - extra lang165754
Paul Terje HaarrGanddal ILHerrer - lang løype206899
Per Olav HaarrGanddal ILHerrer - lang løype206339
Per Ingar HadlandGanddal ILHerrer - mellomlang løype483738
Ingrid LamarkGanddal ILDamer - lang løype174736
Erik LimaGanddal ILHerrer - extra lang209922
Ove OalandGanddal ILHerrer - lang løype216734
Trine Bolstad ScheieGanddal ILDamer - lang løype206193
Henning SundbyGanddal ILHerrer - lang løype225587
Mariann SveinsvollGanddal ILDamer - mellomlang løype503557
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILHerrer - extra lang225547

Sandnes IL (Rogaland) (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)Damer - kort løype224216
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype245646
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype507646
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)Damer - extra lang220844
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)Herrer - extra lang204356
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)Damer - lang løype204529
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellomlang løype223522
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)Herrer - extra lang505816
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)Damer - lang løype507649
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)Damer - kort løype224995
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype211799

Stavanger Orienteringsklubb (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype186085
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype197972
Martin BlystadStavanger OrienteringsklubbHerrer - extra lang186187
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype169769
Tore KarlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype207746
Espen Fyhn NilsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype204102
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype211735
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype195873
Paul Andreas PaulsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype221087
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype234013
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype226009
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbHerrer - extra lang211766

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer MonsenVaregg FleridrettHerrer - extra lang506986

Ålgård Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd FuglestadÅlgård OrienteringHerrer - extra lang500402
Frode Halvor LundÅlgård OrienteringHerrer - kort løype170503
Raymond B PettersenÅlgård OrienteringHerrer - mellomlang løype500578
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringHerrer - mellomlang løype507660
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringHerrer - lang løype507658

Annonser

IOF Eventor