Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 14 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 132 påmeldte deltakere.

Argus (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mart BroerenArgusHerrer - Mellomlang løype64314

Askøy OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Britt KarlsenAskøy OLDamer - Mellomlang løype197152
Egil KarlsenAskøy OLHerrer - Mellomlang løype197044

Bodø og Omegn IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringHerrer - Mellomlang løype91263

Byåsen IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut HagenByåsen ILHerrer - Mellomlang løype200231
Geir Arne LodgaardByåsen ILHerrer - Lang løype500509
Kjell MaroniByåsen ILHerrer - Lang løype221188
Terje MaroniByåsen ILHerrer - Lang løype502134
Johannes StordalByåsen ILHerrer - C-løype225321
Julie StordalByåsen ILDamer - C-løype247410
Skjalg StordalByåsen ILHerrer - Lang løype216910
Ådne StordalByåsen ILHerrer - Mellomlang løype225177

Eidskog OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OLHerrer - C-løype211805
Niklas StolpeEidskog OLHerrer - Mellomlang løype227621

Emblem IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elida FuglemEmblem ILDamer - C-løype247303
Heine FuglemEmblem ILHerrer - C-løype247322
Sigve FuglemEmblem ILHerrer - N-løype
Tina FuglemEmblem ILDamer - C-løype
Vilja FuglemEmblem ILDamer - N-løype

Folldal IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Idar LillekrokenFolldal IFHerrer - C-løype181672

Fossekallen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørg GårdhammerFossekallen ILDamer - Mellomlang løype88960

Fredrikstad SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard LucasenFredrikstad SKHerrer - Lang løype505669
Henrik OttesenFredrikstad SKHerrer - Lang løype194878
Sondre OttesenFredrikstad SKHerrer - Lang løype212553

Freidig (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard HellevikFreidigHerrer - Kort løype180307
Leif Rune HellevikFreidigHerrer - Mellomlang løype97783
Sverre HellevikFreidigHerrer - Mellomlang løype224471
Ane Malene KolstadFreidigDamer - Lang løype180130
Jo Even KolstadFreidigHerrer - Lang løype502812
Torid KvaalFreidigDamer - Kort løype501018
Randi LillealternFreidigDamer - Lang løype97757
Stig Magnar LøvåsFreidigHerrer - Lang løype401016
Gunnhild OftedalFreidigDamer - Lang løype206228
Harald OftedalFreidigHerrer - Lang løype195820
Anne-Grete OlsenFreidigDamer - Kort løype500044
Trond SletnerFreidigHerrer - Mellomlang løype500165
Gunnar ØsterbøFreidigHerrer - Kort løype506812

Frol IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Isak BergsetFrol ILHerrer - Lang løype225930
Magnhild ForsethFrol ILDamer - Mellomlang løype198803
Camilla HengebølFrol ILDamer - Mellomlang løype211600
Olav Martin IndgaardFrol ILHerrer - Mellomlang løype180924
Randi JensenFrol ILDamer - Lang løype187148
Carl Petter LyngenFrol ILHerrer - Lang løype508131
Gunnar VatnFrol ILHerrer - Lang løype187134

Grue IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ruth Malin DalGrue ILDamer - C-løype229753
Sindre DalGrue ILHerrer - N-løype212301
Svein ThorsbergGrue ILHerrer - Lang løype222088

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKHerrer - Kort løype181702

Haugesund IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik EngløkkHaugesund IL OrienteringHerrer - Lang løype198968

IF Trauma (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Henrik HirschIF TraumaHerrer - Mellomlang løype195680
Mia HirschIF TraumaDamer - Mellomlang løype189015
Tone HirschIF TraumaDamer - Mellomlang løype221238
Bjørn Idar SætranIF TraumaHerrer - Lang løype216677

IL BUL-Tromsø (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne UrsetIL BUL-TromsøDamer - Lang løype501100
Hans UrsetIL BUL-TromsøHerrer - Lang løype501098
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-TromsøDamer - Kort løype508239
Mia UrsetIL BUL-TromsøDamer - Kort løype506793

IL Leik (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL LeikDamer - Mellomlang løype205505
Tone AlmåsIL LeikDamer - Lang løype506670
Ola KeiseråsIL LeikHerrer - Lang løype506688
Jonas UnsgårdIL LeikHerrer - Lang løype206201
Svein UnsgårdIL LeikHerrer - Lang løype160512

IL Veten (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders BergsetIL VetenHerrer - Mellomlang løype223940
Elias BergsetIL VetenHerrer - Mellomlang løype229749
Irene Kroken BergsetIL VetenDamer - Kort løype92120

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne SletnerKlubbløsDamer - Mellomlang løype

Lillomarka OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil BrændenLillomarka OLHerrer - Mellomlang løype180940
Guro BrændenLillomarka OLDamer - C-løype187182
Magne BrændenLillomarka OLHerrer - Lang løype83067
Line SletnerLillomarka OLDamer - Mellomlang løype77441

Melhus IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Ivar FossMelhus ILHerrer - Lang løype211185
Atle PedersenMelhus ILHerrer - Lang løype215066
Oskar StorlerMelhus ILHerrer - C-løype224320

Moxina OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Athena SherlockMoxina OKDamer - N-løype

Nidarøst OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKDamer - C-løype228381
Bjørn P. LøvåsNidarøst OKHerrer - Lang løype207700
Torleif StephansenNidarøst OKHerrer - Lang løype217003

Nordreisa IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa ILHerrer - Lang løype243771
Inga Waage MikalsenNordreisa ILDamer - Lang løype241551

NTNU BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein GrepstadNTNU BILHerrer - Mellomlang løype248670

NTNUI (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marte Hoff HagenNTNUIDamer - Lang løype222695
Karen Oline KolstadNTNUIDamer - Lang løype212749
Erlend Nilsen SandnesNTNUIHerrer - Lang løype227726
Håvard Mo VaadalNTNUIHerrer - Lang løype501732

Nydalens SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SKHerrer - Lang løype506792
Vegard LineNydalens SKHerrer - Lang løype203230
Lea-Rebekka TonjerNydalens SKDamer - Lang løype223622

Odal OL - Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil SkytterenOdal OL - OrienteringHerrer - C-løype191270
Martin SkytterenOdal OL - OrienteringHerrer - Mellomlang løype204566
Sondre SkytterenOdal OL - OrienteringHerrer - Mellomlang løype191271
Henrik Åserud SørensenOdal OL - OrienteringHerrer - Mellomlang løype204567

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-TrollDamer - Lang løype215031
Onno VerberneOL Toten-TrollHerrer - Lang løype207674

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Ove TinmannsvikOL TrollelgHerrer - Lang løype243646

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein HaugOL Vallset/StangeHerrer - Lang løype200561

OLG Herzogenbuchsee (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fritz AebiOLG HerzogenbuchseeHerrer - Mellomlang løype508249
Monika AebiOLG HerzogenbuchseeDamer - C-løype

Ringnes BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar SigurdsenRingnes BILHerrer - Mellomlang løype504293

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OKHerrer - Kort løype92332

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLDamer - Kort løype197978

Stjørdals-Blink Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil Petter StræteStjørdals-Blink OrienteringHerrer - Mellomlang løype228353

Tormod Skilag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Lise SletnerTormod SkilagDamer - Kort løype507197
Egil SletnerTormod SkilagHerrer - Kort løype507395

Tyrving IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lavrans HirschTyrving ILHerrer - C-løype213521
Nils-Erik HirschTyrving ILHerrer - Lang løype189007
Torun Larsen HirschTyrving ILDamer - C-løype245659
Åsmund Larsen HirschTyrving ILHerrer - C-løype247233

Verdal OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar LundVerdal OKHerrer - Mellomlang løype80808
Iver Gjedrem LundVerdal OKHerrer - Lang løype227791
Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OKDamer - Kort løype187017
Olav Gjedrem LundVerdal OKHerrer - Kort løype500564
Torstein Gjedrem LundVerdal OKHerrer - Kort løype187016

Vingelen IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen ILHerrer - Kort løype98096
Bjørn Ivar RyenVingelen ILHerrer - Kort løype174877
Grete UrsetVingelen ILDamer - Kort løype216897
Solveig VingelenVingelen ILDamer - Kort løype92146

Västvärmlands OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit AxelssonVästvärmlands OKDamer - Mellomlang løype

Wing OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OKHerrer - Lang løype238170
Andreas HaalandWing OKHerrer - Lang løype509092
Guro HaalandWing OKDamer - C-løype223822
Vilde HaalandWing OKDamer - N-løype223659
Ingeborg KolstadWing OKDamer - C-løype508983
Hanne KongsvikWing OKDamer - Kort løype202357
Jens Kjetil MehammerWing OKHerrer - Lang løype203526
Fredrik PerssonWing OKHerrer - Lang løype507075
Rune StræteWing OKHerrer - Lang løype501009
Eva TesarovaWing OKDamer - Lang løype504587

Øyer-Tretten IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne SvalundØyer-Tretten IFHerrer - Kort løype236401

Åmåls OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christer EricsonÅmåls OKHerrer - Lang løype509356
Maria EricsonÅmåls OKDamer - Mellomlang løype509358
Petter EricsonÅmåls OKHerrer - Lang løype509357

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ine HoviÅs-NMBU OrienteringDamer - Mellomlang løype79054

Annonser

IOF Eventor