Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 14 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 132 påmeldte deltakere.

Herrer - Lang løype (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL225930
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Magne BrændenLillomarka OL83067
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Christer EricsonÅmåls OK509356
Petter EricsonÅmåls OK509357
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Andreas HaalandWing OK509092
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Nils-Erik HirschTyrving IL189007
Ola KeiseråsIL Leik506688
Jo Even KolstadFreidig502812
Vegard LineNydalens SK203230
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Håvard LucasenFredrikstad SK505669
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Carl Petter LyngenFrol IL508131
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK207700
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Kjell MaroniByåsen IL221188
Terje MaroniByåsen IL502134
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726
Harald OftedalFreidig195820
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Atle PedersenMelhus IL215066
Fredrik PerssonWing OK507075
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL243771
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Skjalg StordalByåsen IL216910
Rune StræteWing OK501009
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Svein ThorsbergGrue IL222088
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg243646
Jonas UnsgårdIL Leik206201
Svein UnsgårdIL Leik160512
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Gunnar VatnFrol IL187134
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

Damer - Lang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Randi JensenFrol IL187148
Ane Malene KolstadFreidig180130
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Randi LillealternFreidig97757
Gunnhild OftedalFreidig206228
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Eva TesarovaWing OK504587
Lea-Rebekka TonjerNydalens SK223622
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100
Inga Waage MikalsenNordreisa IL241551

Herrer - Mellomlang løype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fritz AebiOLG Herzogenbuchsee508249
Anders BergsetIL Veten223940
Elias BergsetIL Veten229749
Mart BroerenArgus64314
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Jostein GrepstadNTNU BIL248670
Knut HagenByåsen IL200231
Leif Rune HellevikFreidig97783
Sverre HellevikFreidig224471
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Olav Martin IndgaardFrol IL180924
Egil KarlsenAskøy OL197044
Einar LundVerdal OK80808
Roar SigurdsenRingnes BIL504293
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Trond SletnerFreidig500165
Niklas StolpeEidskog OL227621
Ådne StordalByåsen IL225177
Egil Petter StræteStjørdals-Blink Orientering228353
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

Damer - Mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Marit AxelssonVästvärmlands OK
Maria EricsonÅmåls OK509358
Magnhild ForsethFrol IL198803
Bjørg GårdhammerFossekallen IL88960
Camilla HengebølFrol IL211600
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Ine HoviÅs-NMBU Orientering79054
Britt KarlsenAskøy OL197152
Hanne SletnerKlubbløs
Line SletnerLillomarka OL77441

Herrer - Kort løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen IL98096
Erik HaugenRingsaker OK92332
Hallvard HellevikFreidig180307
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Olav Gjedrem LundVerdal OK500564
Torstein Gjedrem LundVerdal OK187016
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Egil SletnerTormod Skilag507395
Arne SvalundØyer-Tretten IF236401
Gunnar ØsterbøFreidig506812

Damer - Kort løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Irene Kroken BergsetIL Veten92120
Hanne KongsvikWing OK202357
Torid KvaalFreidig501018
Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OK187017
Anne-Grete OlsenFreidig500044
Anne-Lise SletnerTormod Skilag507197
Grete UrsetVingelen IL216897
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø508239
Mia UrsetIL BUL-Tromsø506793
Solveig VingelenVingelen IL92146

Herrer - N-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre DalGrue IL212301
Sigve FuglemEmblem IL

Damer - N-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilja FuglemEmblem IL
Vilde HaalandWing OK223659
Athena SherlockMoxina OK

Herrer - C-løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heine FuglemEmblem IL247322
Lavrans HirschTyrving IL213521
Åsmund Larsen HirschTyrving IL247233
Tor Idar LillekrokenFolldal IF181672
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Johannes StordalByåsen IL225321
Oskar StorlerMelhus IL224320

Damer - C-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monika AebiOLG Herzogenbuchsee
Guro BrændenLillomarka OL187182
Ruth Malin DalGrue IL229753
Elida FuglemEmblem IL247303
Tina FuglemEmblem IL
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Guro HaalandWing OK223822
Torun Larsen HirschTyrving IL245659
Ingeborg KolstadWing OK508983
Julie StordalByåsen IL247410

Annonser

IOF Eventor