Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Alta 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Alta 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Nordreisa IL
Dato: søndag 9 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 46 påmeldte deltakere.

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ilja Hætta EngAlta OL242478
Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL229582

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Anna Hennie OlaussenNordreisa IL509009

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219488
Guro BrekkanAlta OL159912
Margrete GaskiBardu IL205412
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Pia NystuNordreisa IL

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harriet Steinkjer NystuNordreisa IL71348
Kristin TørumAlta OL62164

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Lise ThomasjordIL BUL-Tromsø86938

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ailo Hætta EngAlta OL216866
Eskil Tørum JohannessenAlta OL225193

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Emil SvendsenNeverfjord IL195939

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter NystuNordreisa IL

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard BjørklundNordreisa IL243777
Elias HøgbakkNordreisa IL
Henry SkjønsfjellNordreisa IL
Niklas ÅnesenNordreisa IL243734

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Eirik FrostAlta OL506761
Gard FrostAlta OL502117
Thomas FrostAlta OL501142
Stig LøvlundNordreisa IL509139
Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa IL
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø
Bjørn EllefsæterAlta OL231138

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin FrischknechtAlta OL501684
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Fred Arne JacobsenBardu IL187978
Pål Erland OpgårdAlta OL500567
Arild RøkenesAlta OL217451
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Bjørnar ØdegårdstuenAlta OL217265

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter PrydzNeverfjord IL92249
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsø500624

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Einar MjølhusIL BUL-Tromsø206013

Annonser

IOF Eventor