Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell, Dale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell, Dale
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 16 februar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 109 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)62917
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL207862
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

Damer - mellomlang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Ingvild AmaliksenStatoil BIL221315
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Ragnhild AuglændGanddal IL507085
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb87680
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens GylandStavanger Orienteringsklubb217158
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Ove MæstadKlubbløs233789
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711

Herrer - mellomlang løype (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Geir HusdalTIF Viking226952
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Svein Oddvar NetlandStatoil BIL229590
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Sverre Magnar NordalStatoil BIL184011
Arne NygaardKlubbløs220838
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)504390
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
John BreilandKlepp IL216856
Trondr BreilandKlubbløs220924
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Inge LølandGanddal IL200772
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Ola ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb181696
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
David WadeStatoil BIL160922
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Damer-Ny (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv Hilde BergSUS BIL209944
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

Herrer-Ny (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL184484

Annonser

IOF Eventor