Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 29 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 75 påmeldte deltakere.

D lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Audhild Bakken RognstadEmblem IL181664

H lang (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Brynjar Larssen BakkenNTNUI165082
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Kenneth BilstadVang OL220950
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Morten FredhOK Moss208419
Lars GrøndalenHamar OK167018
Eskil Sande GullordBækkelagets SK186014
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Lars LienGjø-Vard OL187270
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Eirik RavnanTyrving IL502593
Sigurd RavnanOL Toten-Troll215068
Arno SchneiderOL Toten-Troll215485
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering62335
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

D mellom (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll507091
Linda FredhOK Moss506342
Hege HeibergHadeland OL187205
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Anne LofthusLillehammer OK182063
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

H mellom (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngenRaumar Orientering228075
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Lars FremstadLarvik OK500246
Philip FøyenEidskog OL220763
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Jo Randar HolmøyHadeland OL
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Even LienGjø-Vard OL217882
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632

D kort (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Stine AustadRaumar Orientering216818
Tove BakkenLillehammer OK83165
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Guro MoOL Toten-Troll126639
Tiril ReksnesHadeland OL213442
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Anne Gro StyrvoldLarvik OK191178
Anne SørumIndre Østfold OK500607

H kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Erik HaugenRingsaker OK92332
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Jan SveenRaumar Orientering501365
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638

N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Egil RostadOL Toten-Troll136899
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Trym StrømbergFredrikstad SK

Annonser

IOF Eventor