Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 27 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

Askøy OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Svein NeseAskøy OLH50-184038
Rannveig SolliAskøy OLD50-500609

Bergens TF (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TFD50-213716
Fredrik BlomquistBergens TFD/H-10N239564
Josefine BlomquistBergens TFD-10239563
Andreas DaleBergens TFH17-201918
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFD15-16206432
Ingunn EikelandBergens TFÅpen C239664
Sigve Rygg EikelandBergens TFH17-206540
Sindre EkrheimBergens TFÅpen B510723
Anne GjestemoenBergens TFD50-91266
Erlend GjestemoenBergens TFH17-244686
Knut GjestemoenBergens TFH50-239562
Nina GogaBergens TFD50-184202
Berit HegdalBergens TFD65-215429
Astri Ese HoleBergens TFD65-226153
Dagfinn HoleBergens TFH65-216755
Randi HoleBergens TFD19-87062
Alfon Harald JohansenBergens TFH50-217046
Bjørg KocbachBergens TFD65-180128
Bjørg MidttunBergens TFD65-228104
Isak Wendelbo NyreBergens TFH15-16229593
Andreas NysæterBergens TFH17-226165
Helene NysæterBergens TFD12-14191281
Helge NysæterBergens TFH50-191385
Øistein PaulsenBergens TFH65-226059
Hans RogstadkjernetBergens TFH15-16226058
Arne RyggBergens TFÅpen C244684
Synne Marie SandviknesBergens TFD12-14510720
Runar SivertsenBergens TFÅpen AK244641
Vegard Velle SivertsenBergens TFH15-16229520
Ingjerd SognnæsBergens TFD65-480130
Nina SoligardBergens TFD65-217014
Erling StrandBergens TFH65-186000
Lars SveenBergens TFH50-187123

Fana IL (37)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BataldenFana ILÅpen B195907
Øistein BøeFana ILH50-200454
Jan Erik ClaussenFana ILÅpen B501382
Brage EngtrøFana ILD/H-10N249161
Sondre EngtrøFana ILH11-13248544
Annhild FetveitFana ILD50-213415
Sverre Rafaelsen FrantzenFana ILD/H-10N
Stine Marie Tefre GriegFana ILD12-14195947
Vibeke Tefre GriegFana ILD19-195746
Håvard GrydelandFana ILD/H-10N
Emil HeksemFana ILH-10223569
Geir HeksemFana ILH17-504454
Marianne HeksemFana ILÅpen B508988
Oskar HeksemFana ILH12-14213352
Marianne HeldalFana ILD17-79898
Kristoffer Heldal HersvikFana ILH11-13223560
Markus Heldal HersvikFana ILD/H-10N
Bjørn HøllelandFana ILH50-211193
Karen Clementsen KayserFana ILÅpen C234863
Ragnar KayserFana ILÅpen C207632
Birk Bell LysakerFana ILH17-211313
Brage Bell LysakerFana ILH15-16211903
Erling Bell LysakerFana ILÅpen B94932
Kirsti LysakerFana ILD17-191280
Halvdan Ramberg MoeFana ILÅpen B211523
Tord Bell MykingFana ILH50-225325
Einar NordåsFana ILH65-207751
Magne RaadalFana ILH65-235218
Harald RisnesFana ILÅpen B501352
Marie Roll-TørnqvistFana ILD15-16192919
Torgeir StrandFana ILH50-208120
Karoline StrandenesFana ILD11-13213524
Andreas Vaksdal TveitdalFana ILH11-12N
Ole TørnqvistFana ILH50-192921
Ørjan Eirik ValestrandFana ILH50-245630
Maaike van LangenFana ILD17-509154
Per VoldFana ILH65-220842

Gneist, IL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, ILD17-502475
Marie DymbeGneist, ILD17-503935
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILD/H-10N401006
Hedda Erica EikangerGneist, ILD12-14400939
Kirill EikangerGneist, ILH11-13212188
Erle Schjølberg EvensenGneist, ILD12-14236784
Jorunn KjærgårdGneist, ILÅpen C236774
Marie KjærgårdGneist, ILD/H-10N236775
Liv Sylvi MeyerGneist, ILD50-216781
Ingrid SandvollGneist, ILD50-507612
Ina Hopland SkageGneist, ILD17-82590
Iris SkageGneist, ILÅpen B204738
Kjell SkageGneist, ILÅpen B158528
Emilie SolvikGneist, ILD11-13500167
Håkon SolvikGneist, ILD/H-10N226197
Margrete SolvikGneist, ILÅpen C500046

IL Gular (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AksnesIL GularH17-86918
Sondre AksnesIL GularH15-16180219
Vegard AksnesIL GularH12-1482131
Hege FjellbirkelandIL GularD50-211280
Amund Eeg GenbergIL GularD/H-10N504680
Ellen GrønnevetIL GularÅpen C244755
Live GrønnevetIL GularD11-13213393
Sjur GrønnevetIL GularH11-13224363
Arne JohannesenIL GularH50-502587
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD19-207662
Emil Øye KragsethIL GularH11-13212315
Svein LingaIL GularH50-181793
Vibeke ØyeIL GularD19-222669

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tord StrandKongsberg OLH17-

Os Orienteringsklubb (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BergeOs OrienteringsklubbH17-213038
Emely BorgenOs OrienteringsklubbD11-12N247366
Marie HerigstadOs OrienteringsklubbD65-195776
Anita Lindvik-SævareidOs OrienteringsklubbD50-212813
Geir RognsvågOs OrienteringsklubbÅpen C209779
Turid RognsvågOs OrienteringsklubbD50-206470
Tommy SævareidOs OrienteringsklubbH50-502089
Anders Tønnessen RødOs OrienteringsklubbH17-501408
Aurora Helena WikestadOs OrienteringsklubbÅpen C212771
Nora Ruth WikestadOs OrienteringsklubbD11-12N212808

Osterøy IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy ILD17-206290
Johannes GjerstadOsterøy ILH50-171970

Samnanger IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Terje RøenSamnanger ILH50-178151

TIF Viking (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF VikingD-10223661
Kjetil DammTIF VikingH50-215576
May-lill DammTIF VikingD50-220770
Jon-Kåre HansenTIF VikingH17-193017
Axel IngvaldsenTIF VikingÅpen B180915
Ylva MagnussenTIF VikingD-10185978
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF VikingD-10195915
Live Albertsen MjeldeTIF VikingD-10195917
Erik Serck-HanssenTIF VikingH50-509089
Håvard Serck-HanssenTIF VikingH11-1382121
Tor SørevikTIF VikingH65-507951

Varegg Fleridrett (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg FleridrettH11-13223880
Roar BergeVaregg FleridrettÅpen B222652
Jørgen Rokne DahleVaregg FleridrettH15-16222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH15-16186016
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettD11-13213270
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettH50-192629
Anders Rønnestad DørmænenVaregg FleridrettD/H-10N223964
Astrid Oline ErvikVaregg FleridrettD17-204610
Dagfinn GjerstadVaregg FleridrettH12-14225456
Marius GuibertVaregg FleridrettH12-14223649
Per Øivind HusbyVaregg FleridrettH65-204671
Bodil Bergljot JohansonVaregg FleridrettÅpen C198056
Jesper JordeVaregg FleridrettÅpen B222678
Magnus Strømme LidVaregg FleridrettH15-16195921
Tore LidVaregg FleridrettÅpen B195804
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettH17-181016
Kristian LøvåsVaregg FleridrettH50-506349
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg FleridrettD17-
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg FleridrettD11-13184461
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH17-505702
Gro MadslienVaregg FleridrettÅpen B470006
Tora Aasheim NymarkVaregg FleridrettD19-507669
Sverre OttesenVaregg FleridrettH50-222676
Tage RosenlundVaregg FleridrettH17-191645
Tone RosenlundVaregg FleridrettÅpen B191663
Linda RykkjeVaregg FleridrettD17-184660
Ronny RykkjeVaregg FleridrettH17-500904
Stian RykkjeVaregg FleridrettH17-207688
Sveinung RykkjeVaregg FleridrettH17-199735
Tonje RykkjeVaregg FleridrettD12-14213813
Hege RønnestadVaregg FleridrettÅpen N204681
Bendik Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH11-13202383
Bjørn SteinhaugVaregg FleridrettH50-222690
Karianne StrømmeVaregg FleridrettD17-235225
Marie ThomassenVaregg FleridrettD11-13188791
Pål ThomassenVaregg FleridrettH17-154302
Sverre Stuland TysværVaregg FleridrettH11-1388730
Harald ValenVaregg FleridrettH50-78351
Øyvind ValenVaregg FleridrettÅpen AK91034
Turid VrålstadVaregg FleridrettÅpen B184462
Anne WestergårdVaregg FleridrettD50-181849

Wing OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn Magnus MidtbøWing OKH17-184545

Årstad IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad ILÅpen B142842
Arne Helge HalvorsenÅrstad ILÅpen B67746
Per HauglandÅrstad ILÅpen B211480
Olav Ingvar ThornesÅrstad ILÅpen B91048

Annonser

IOF Eventor