Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 4 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 142 påmeldte deltakere.

D/H-10N (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Josefine BlomquistBergens TF239563
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Brage EngtrøFana IL249161
Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL
Filip HansenTIF Viking195808
Emil HeksemFana IL223569
Markus Heldal HersvikFana IL
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Ylva MagnussenTIF Viking185978
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Håkon SolvikGneist, IL226197
Peder Kolskår ToppeTIF Viking195760

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EngtrøFana IL248544
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL

Åpen N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Geir HeksemFana IL504454
Ingrid RollFana IL187032
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Runar SivertsenBergens TF244641
Harald ValenVaregg Fleridrett78351

D11-13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erica Juliet EideFana IL
Kristina FintlandGneist, IL507667
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213697
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213590
Emilie SolvikGneist, IL500167
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H11-13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Kirill EikangerGneist, IL212188
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383

Åpen C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Ragnar KayserFana IL207632
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Arne RyggBergens TF239664
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb212771
Vibeke ØyeIL Gular222669

D12-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL400939
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Judit M. MøllerFana IL206400
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

H12-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar HeksemFana IL213352
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annhild FetveitFana IL213415
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Anne GjestemoenBergens TF91266
Nina GogaBergens TF184202
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett220181
Britt KarlsenAskøy OL197152
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL507612
Birgitte TorbjørnsenIL Gular502572

D65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630
Nina SoligardBergens TF217014

Åpen B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Sindre EkrheimBergens TF165469
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Per HauglandÅrstad IL211480
Marianne HeksemFana IL508988
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jesper JordeVaregg Fleridrett
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Iris SkageGneist, IL204738
Kjell SkageGneist, IL158528
Eivind StrandenesFana IL225012

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb212804
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Rannveig NordhagenFana IL237735
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660

H50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sigurd EiknerFana IL179948
Knut GjestemoenBergens TF239562
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Svein LingaIL Gular181793
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett506340
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Erik Serck-HanssenTIF Viking509089
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ole TørnqvistFana IL192921
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

H65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Dagfinn HoleBergens TF216755
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Egil KarlsenAskøy OL197044
Magnus NatåsBergens TF170836
Einar NordåsFana IL207751
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Magne RaadalFana IL235218
Lars Olav TveitaFana IL235953
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sturle NordeideGneist, IL211077
Lars Olav ToloGneist, IL236785

H17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Erlend GjestemoenBergens TF244686
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Andreas NysæterBergens TF226165
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552

D19- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HoleBergens TF87062

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival