Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 21 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 189 påmeldte deltakere.

Askvoll og Holmedal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal ILH65-192427

Askøy OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OLD11-13213596
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OLD11-13213697
Tore Svein NeseAskøy OLH50-184038
Gard Nystuen SolliAskøy OLD/H-10N242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OLD/H-10N242409
Thord Nystuen SolliAskøy OLH11-13213700

Bergens TF (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TFD50-213716
Pål AuglandBergens TFH50-402911
Fredrik BlomquistBergens TFD/H-10N239564
Josefine BlomquistBergens TFD/H-10N239563
Andreas DaleBergens TFH17-201918
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFD15-16206432
Sigve Rygg EikelandBergens TFH17-206540
Sindre EkrheimBergens TFÅpen B165469
Anne GjestemoenBergens TFD50-91266
Erlend GjestemoenBergens TFH17-244686
Knut GjestemoenBergens TFH50-239562
Nina GogaBergens TFD50-184202
Berit HegdalBergens TFD65-215429
Astri Ese HoleBergens TFÅpen N226153
Randi HoleBergens TFD19-87062
Andreas NysæterBergens TFH17-226165
Helene NysæterBergens TFD12-14191281
Øistein PaulsenBergens TFH65-226059
Runar SivertsenBergens TFÅpen AK244641
Vegard Velle SivertsenBergens TFH15-16229520
Nina SoligardBergens TFD65-217014
Erling StrandBergens TFH65-186000
Lars SveenBergens TFH50-187123

COUFRJ (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elmiro MendonçaCOUFRJH17-

Fana IL (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle AlvheimFana ILH65-221422
Herdis AlvheimFana ILD65-86999
Bjørn BataldenFana ILÅpen B195907
Ingrid BrattbakkFana ILD11-13233601
Øistein BøeFana ILH50-200454
Jan Erik ClaussenFana ILÅpen B501382
Anne Kjersti DaltveitFana ILD50-221834
Dagrun Slettebø DaltveitFana ILD17-213390
Erica Juliet EideFana ILD11-13
Brage EngtrøFana ILD/H-10N249161
Sondre EngtrøFana ILH11-12N248544
Annhild FetveitFana ILD50-213415
Lars FjellangerFana ILH17-168854
Sverre Rafaelsen FrantzenFana ILD/H-10N
Knut Erik GulbrandsenFana ILÅpen C186163
Emil HeksemFana ILH-10223569
Geir HeksemFana ILH17-504454
Oskar HeksemFana ILH12-14213352
Marianne HeldalFana ILD17-79898
Bjørn HøllelandFana ILH50-211193
Hedda Jansson RønnestadFana ILD11-13223610
Ragnar KayserFana ILÅpen C207632
Brage Bell LysakerFana ILH15-16211903
Kirsti LysakerFana ILD17-191280
Halvdan Ramberg MoeFana ILÅpen C211523
Tord Bell MykingFana ILH50-225325
Judit M. MøllerFana ILD12-14206400
Rannveig NordhagenFana ILD17-237735
Einar NordåsFana ILH65-207751
Astrid OrmbergFana ILD65-222630
Jan Olav OrmbergFana ILÅpen B181250
Ingrid RollFana ILD65-187032
Marie Roll-TørnqvistFana ILD15-16192919
Memund Daltveit SlettebøFana ILH-10243547
Sofia Daltveit SlettebøFana ILD11-1362642
Torgeir StrandFana ILH50-208120
Karoline StrandenesFana ILD12-14213524
Andreas Vaksdal TveitdalFana ILH11-13
Ørjan Eirik ValestrandFana ILH50-245630
Erik VikaneFana ILH50-99307
Kristine Bog VikaneFana ILD15-16213410
Per VikaneFana ILH65-221409
Per VoldFana ILH65-220842

Gneist, IL (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie DymbeGneist, ILÅpen B503935
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILD/H-10N401006
Hedda Erica EikangerGneist, ILD12-14400939
Kirill EikangerGneist, ILH11-13212188
Johanne Ormberg EllingsenGneist, ILD/H-10N84216
Maria Ormberg EllingsenGneist, ILD/H-10N231345
Erle Schjølberg EvensenGneist, ILD11-13236784
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILH17-91151
Kristina FintlandGneist, ILD11-13507667
Øyvind JohannessenGneist, ILH17-204599
Jorunn KjærgårdGneist, ILÅpen N236774
Marie KjærgårdGneist, ILD/H-10N236775
Arne Wilhelm KnudsenGneist, ILH50-195959
Liv Sylvi MeyerGneist, ILD50-216781
Marit NipenGneist, ILD50-503975
Sturle NordeideGneist, ILÅpen AK211077
Liv OrmbergGneist, ILD17-241345
Ingrid SandvollGneist, ILD50-507612
Bjørn-Inge SkageGneist, ILH50-500054
Ina Hopland SkageGneist, ILÅpen B82590
Emilie SolvikGneist, ILD11-13500167
Håkon SolvikGneist, ILD/H-10N226197

IL Gular (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard AksnesIL GularH12-14209822
Kristin A. EegIL GularD17-504570
Hege FjellbirkelandIL GularD50-211280
Amund Eeg GenbergIL GularD/H-10N504680
Ellen GrønnevetIL GularÅpen C244755
Live GrønnevetIL GularD11-13213393
Sjur GrønnevetIL GularH11-13224363
Bodil HåheimIL GularÅpen C94041
Emil Øye KragsethIL GularH11-13212315
Svein LingaIL GularH50-181793
Sverre Johan NærheimIL GularH50-507665
Håkon ReikvamIL GularH17-207705
Eli VerstoIL GularD50-195736
Vibeke ØyeIL GularÅpen C222669

NHH BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig TenoldNHH BILÅpen B195806

Os Orienteringsklubb (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs OrienteringsklubbD17-212804
Emely BorgenOs OrienteringsklubbD11-12N247366
Marie HerigstadOs OrienteringsklubbD65-195776
Anita Lindvik-SævareidOs OrienteringsklubbD50-212813
Rolf NordOs OrienteringsklubbH65-204772
Marie PontoppidanOs OrienteringsklubbÅpen B184530
Matias Døsen PontoppidanOs OrienteringsklubbH17-191069
Geir RognsvågOs OrienteringsklubbÅpen C209779
Turid RognsvågOs OrienteringsklubbD50-206470
Tommy SævareidOs OrienteringsklubbH50-502089
Anders Tønnessen RødOs OrienteringsklubbH17-501408
Aurora Helena WikestadOs OrienteringsklubbÅpen C212771
Nora Ruth WikestadOs OrienteringsklubbD11-12N212808

TIF Viking (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF VikingD/H-10N223661
Sigve Popsuev BuanesTIF VikingD/H-10N223800
Kjetil DammTIF VikingH50-215576
May-lill DammTIF VikingÅpen C220770
Filip HansenTIF VikingD/H-10N195808
Axel IngvaldsenTIF VikingÅpen B180915
Gunnar KnudsenTIF VikingH65-183844
Ylva MagnussenTIF VikingD/H-10N185978
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF VikingD/H-10N195915
Jan Terje MikkelsenTIF VikingÅpen B92187
Live Albertsen MjeldeTIF VikingD/H-10N195917
Jan Harald Helmich PedersenTIF VikingH65-245575
Jonas Breistein PedersenTIF VikingD/H-10N195916
Erik Serck-HanssenTIF VikingH50-509089
Håvard Serck-HanssenTIF VikingH11-12N82121
Tor SørevikTIF VikingH65-507951
Peder Kolskår ToppeTIF VikingD/H-10N195760
Ørjan TotlandTIF VikingH50-503098

Varegg Fleridrett (45)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg FleridrettH11-13223880
Inger BjergaVaregg FleridrettÅpen N222582
Jørgen Rokne DahleVaregg FleridrettH15-16222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH15-16186016
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettD11-13213270
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettH50-192629
Astrid Oline ErvikVaregg FleridrettD17-204610
Marius GuibertVaregg FleridrettH11-13223649
Vidar HardelandVaregg FleridrettÅpen AK241453
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettÅpen C202221
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH17-186313
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg FleridrettÅpen C202223
Per Øivind HusbyVaregg FleridrettH65-204671
Bodil Bergljot JohansonVaregg FleridrettÅpen C198056
Jesper JordeVaregg FleridrettH50-198056
Rasmus JordeVaregg FleridrettH15-16222678
Britt Kjersti JåstadVaregg FleridrettD50-220181
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettH50-182123
Lars Stuland LarsenVaregg FleridrettH50-220011
Magnus Strømme LidVaregg FleridrettH15-16195921
Mari Strømme LidVaregg FleridrettÅpen B185870
Tore LidVaregg FleridrettÅpen B195804
Kristian LøvåsVaregg FleridrettH50-506340
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg FleridrettD11-13
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH17-505702
Gro MadslienVaregg FleridrettÅpen B470006
Tage RosenlundVaregg FleridrettH17-191645
Tone RosenlundVaregg FleridrettÅpen B191663
Linda RykkjeVaregg FleridrettD17-184660
Ronny RykkjeVaregg FleridrettH17-500904
Sveinung RykkjeVaregg FleridrettH50-199735
Tonje RykkjeVaregg FleridrettD12-14213813
Lars H SmedsrudVaregg FleridrettH50-221486
Christine Danielsen SoløyVaregg FleridrettÅpen B222635
Sverre SoløyVaregg FleridrettÅpen B222675
Bendik Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH11-13202383
Bjørn SteinhaugVaregg FleridrettH50-222690
Andreas Strømme LidVaregg FleridrettH12-14195949
Marie ThomassenVaregg FleridrettD11-13188791
Pål ThomassenVaregg FleridrettH17-154302
Axel TveitVaregg FleridrettH11-12N224161
Sverre Stuland TysværVaregg FleridrettH11-1388730
Harald ValenVaregg FleridrettH50-78351
Øyvind ValenVaregg FleridrettH17-174297
Turid VrålstadVaregg FleridrettD50-506349

Årstad IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad ILÅpen B142842
Karianne AlsakerÅrstad ILÅpen B89552

Annonser

IOF Eventor