Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 21 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 189 påmeldte deltakere.

D/H-10N (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Josefine BlomquistBergens TF239563
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Maria Ormberg EllingsenGneist, IL231345
Brage EngtrøFana IL249161
Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL
Amund Eeg GenbergIL Gular504680
Filip HansenTIF Viking195808
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Ylva MagnussenTIF Viking185978
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917
Jonas Breistein PedersenTIF Viking195916
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Håkon SolvikGneist, IL226197
Peder Kolskår ToppeTIF Viking195760

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emely BorgenOs Orienteringsklubb247366
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EngtrøFana IL248544
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Axel TveitVaregg Fleridrett224161

Åpen N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett222582
Astri Ese HoleBergens TF226153
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774

H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil HeksemFana IL223569
Memund Daltveit SlettebøFana IL243547

D11-13 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erica Juliet EideFana IL
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Kristina FintlandGneist, IL507667
Live GrønnevetIL Gular213393
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213596
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213697
Sofia Daltveit SlettebøFana IL62642
Emilie SolvikGneist, IL500167
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H11-13 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Kirill EikangerGneist, IL212188
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

Åpen C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Ellen GrønnevetIL Gular244755
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Bodil HåheimIL Gular94041
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Ragnar KayserFana IL207632
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Geir RognsvågOs Orienteringsklubb209779
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb212771
Vibeke ØyeIL Gular222669

D12-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL400939
Judit M. MøllerFana IL206400
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

H12-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AksnesIL Gular209822
Oskar HeksemFana IL213352
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF213716
Anne Kjersti DaltveitFana IL221834
Annhild FetveitFana IL213415
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Anne GjestemoenBergens TF91266
Nina GogaBergens TF184202
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett220181
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Marit NipenGneist, IL503975
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL507612
Eli VerstoIL Gular195736
Turid VrålstadVaregg Fleridrett506349

D65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Berit HegdalBergens TF215429
Marie HerigstadOs Orienteringsklubb195776
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingrid RollFana IL187032
Nina SoligardBergens TF217014

Åpen B (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Bjørn BataldenFana IL195907
Jan Erik ClaussenFana IL501382
Marie DymbeGneist, IL503935
Sindre EkrheimBergens TF165469
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Jan Terje MikkelsenTIF Viking92187
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Stig TenoldNHH BIL195806

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb212804
Kristin A. EegIL Gular504570
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Kirsti LysakerFana IL191280
Rannveig NordhagenFana IL237735
Marianne NummedalFana IL79898
Liv OrmbergGneist, IL241345
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL213390

H50- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Knut GjestemoenBergens TF239562
Bjørn HøllelandFana IL211193
Jesper JordeVaregg Fleridrett198056
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Svein LingaIL Gular181793
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett506340
Tord Bell MykingFana IL225325
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Erik Serck-HanssenTIF Viking509089
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630
Erik VikaneFana IL99307

H65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Rolf NordOs Orienteringsklubb204772
Einar NordåsFana IL207751
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Erling StrandBergens TF186000
Tor SørevikTIF Viking507951
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar HardelandVaregg Fleridrett241453
Sturle NordeideGneist, IL211077
Runar SivertsenBergens TF244641

H17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF201918
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Lars FjellangerFana IL168854
Erlend GjestemoenBergens TF244686
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Geir HeksemFana IL504454
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Elmiro MendonçaCOUFRJ
Andreas NysæterBergens TF226165
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Håkon ReikvamIL Gular207705
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408
Øyvind ValenVaregg Fleridrett174297

D19- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HoleBergens TF87062

Annonser

IOF Eventor