Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Varegg Fleridrett (57)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg FleridrettH11-13223880
Atle BergsethVaregg FleridrettH65-211500
Inger BjergaVaregg FleridrettD50-182148
Erik Nymo BohneVaregg FleridrettÅpen N217102
Jørgen Rokne DahleVaregg FleridrettH15-16222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH15-16186016
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettD11-13213270
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettH50-192629
Anne Sofie EnganVaregg FleridrettÅpen C197775
Dagfinn GjerstadVaregg FleridrettH12-14225456
Marius GuibertVaregg FleridrettH11-13223649
Magnus Rogne HallandVaregg FleridrettH17-222571
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH50-202221
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH17-186313
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg FleridrettÅpen N202223
Helene Reime HellemVaregg FleridrettÅpen B
Per Øivind HusbyVaregg FleridrettH65-204671
Bodil Bergljot JohansonVaregg FleridrettÅpen C198056
Jesper JordeVaregg FleridrettÅpen B198056
Rasmus JordeVaregg FleridrettH15-16222678
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettH50-182123
Mathias Kjærner-SembVaregg FleridrettH17-182012
Lars Stuland LarsenVaregg FleridrettH50-220011
Magnus Strømme LidVaregg FleridrettH15-16195921
Mari Strømme LidVaregg FleridrettD17-185870
Tore LidVaregg FleridrettÅpen B195804
Kristin Löfgren JohansenVaregg FleridrettD17-209821
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH17-505702
Gro MadslienVaregg FleridrettÅpen B470006
Kristoffer MonsenVaregg FleridrettH17-506986
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettD17-204579
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD17-195923
Tora Aasheim NymarkVaregg FleridrettD19-507669
Tore NymarkVaregg FleridrettH17-507947
Vibeke NymoVaregg FleridrettÅpen C91678
Mette RogneVaregg FleridrettD50-174275
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH17-502444
Tage RosenlundVaregg FleridrettH17-191645
Tone RosenlundVaregg FleridrettÅpen B191663
Linda RykkjeVaregg FleridrettD17-184660
Stian RykkjeVaregg FleridrettH17-207688
Sveinung RykkjeVaregg FleridrettH50-199735
Tonje RykkjeVaregg FleridrettD12-14213813
Lars H SmedsrudVaregg FleridrettH50-221486
Christine Danielsen SoløyVaregg FleridrettÅpen C222635
Sverre SoløyVaregg FleridrettÅpen C222675
Bendik Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH11-13202383
Bjørn SteinhaugVaregg FleridrettH50-222690
Andreas Strømme LidVaregg FleridrettH12-14195949
Marie ThomassenVaregg FleridrettD11-13188791
Pål ThomassenVaregg FleridrettH17-154302
Wenche Irene ThomassenVaregg FleridrettÅpen C188781
Axel TveitVaregg FleridrettH11-12N221377
Sverre Stuland TysværVaregg FleridrettH11-1388730
Harald ValenVaregg FleridrettH50-78351
Kasper ValestrandVaregg FleridrettH17-174093
Anne WestergårdVaregg FleridrettD50-181849

Annonser

IOF Eventor