Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 24 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 177 påmeldte deltakere.

D/H-10N (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL247511
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL241345
Maria Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Brage EngtrøFana IL249161
Håvard GrydelandFana IL
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Håkon SolvikGneist, IL226092

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emely BorgenOs Orienteringsklubb247366
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212804

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander LøkvikVaregg Fleridrett

Åpen N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen GrønnevetIL Gular244755
Birk Bell LysakerFana IL211313

D-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF239563
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917

H-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett223964
Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL246849
Emil HeksemFana IL223569
Jonas Breistein PedersenTIF Viking195916
Gabriel StrømmeTIF Viking195813
Peder Kolskår ToppeTIF Viking195760

D11-13 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Emilie SolvikGneist, IL500167

H11-13 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett224195
Kirill EikangerGneist, IL212188
Sondre EngtrøFana IL248544
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Peter StoltzVaregg Fleridrett224301
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

Åpen C (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Olav AlvsvågFana IL91058
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb212803
May-lill DammTIF Viking220770
Jostein DøsenOs Orienteringsklubb212134
Mari HageOs IL248295
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Ragnar KayserFana IL207632
Marian KjellevoldIL Gular188769
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Marianne NummedalFana IL79898
Else Lerche RaadalFana IL506657
Geir RognsvågOs Orienteringsklubb209779
Kari SecherBergens TF244744
Ragnar VikørenGneist, IL503942
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb212771
Vibeke ØyeIL Gular222669

D12-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Julie Horn KvåleBergens TF185434
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Synne Marie SandviknesBergens TF217047
Karoline StrandenesFana IL213524

H12-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annhild FetveitFana IL213415
Nina GogaBergens TF184202
Britt KarlsenAskøy OL197152
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Marit NipenGneist, IL503975
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL507612
Rannveig SolliAskøy OL500609

D65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingrid RollFana IL187032
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

Åpen B (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Bjørn BataldenFana IL195907
Sindre EkrheimBergens TF510723
Per Egil EnganVaregg Fleridrett250264
Einar EngtrøFana IL509033
Bård HeklandIL Gular201844
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Atle JakobsenAskøy OL197047
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Margrete SolvikGneist, IL500046
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Olav Ingvar ThornesÅrstad IL91048
Lars Olav ToloGneist, IL236785
Jørn TorgersenTIF Viking219114

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Falch AndersenGneist, IL226181
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

H50- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Ove DrangeVaregg Fleridrett222569
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Knut GjestemoenBergens TF239562
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Bjørn HøllelandFana IL211193
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Ole KragsethIL Gular181688
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Erik Serck-HanssenTIF Viking509089
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Jan SteinegerGneist, IL236502
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

H65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Egil KarlsenAskøy OL197044
Einar NordåsFana IL207751
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Magne RaadalFana IL235218
Erling StrandBergens TF186000
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sturle NordeideGneist, IL211077
Runar SivertsenBergens TF244641
Øyvind ValenVaregg Fleridrett186311

H17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Andreas DaleBergens TF201918
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Erlend GjestemoenBergens TF244686
Magne KnudsenGneist, IL207802
Ruairi LongUniversity College Dublin OC223280
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Rune NygaardIL Gular207699
Andreas NysæterBergens TF226165
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408

D19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Randi HoleBergens TF87062
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

Annonser

IOF Eventor