Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 10 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 149 påmeldte deltakere.

D/H-10N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Josefine BlomquistBergens TF239563
Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL
Håvard GrydelandFana IL
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emely BorgenOs Orienteringsklubb247366
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212804

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

Åpen N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen GrønnevetIL Gular244755

H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil HeksemFana IL223569
Håkon SolvikGneist, IL226197

D11-13 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erica Juliet EideFana IL246951
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Emilie SolvikGneist, IL500167
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H11-13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett224195
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Peter StoltzVaregg Fleridrett224301

Åpen C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Sofie EnganVaregg Fleridrett197775
Julie Horn KvåleBergens TF185434
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Geir RognsvågOs Orienteringsklubb209779
Arne RyggBergens TF239664
Guro SørevikTIF Viking237775
Vibeke ØyeIL Gular222669

D12-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184461
Judit M. MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF191281
Synne Marie SandviknesBergens TF217047

H12-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Britt KarlsenAskøy OL197152
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL507612
Rannveig SolliAskøy OL500609
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920

D65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Marie HerigstadOs Orienteringsklubb195776
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg MidttunBergens TF228104
Nina SoligardBergens TF217014

Åpen B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Marie DymbeGneist, IL503935
Sindre EkrheimBergens TF510723
Per HauglandÅrstad IL211480
Marianne HeksemFana IL508988
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Olav Ingvar ThornesÅrstad IL91048
Lars Olav ToloGneist, IL236785

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

H15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Marianne HeldalFana IL79898
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Kirsti LysakerFana IL191280
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Rannveig NordhagenFana IL237735
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

H50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Øistein BøeFana IL200454
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Per Egil EnganVaregg Fleridrett250264
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Bjørn HøllelandFana IL211193
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett506340
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ole TørnqvistFana IL192921
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630
Erik VikaneFana IL99307

H65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Egil KarlsenAskøy OL197044
Øistein PaulsenBergens TF226059
Magne RaadalFana IL235218
Dag SlettenBergens TF184631
Erling StrandBergens TF186000
Lars Olav TveitaFana IL235953
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Bård HeklandIL Gular201844
Runar SivertsenBergens TF244641
Øyvind ValenVaregg Fleridrett186311

H17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Eirik BjørkevollOdda OL229601
Andreas DaleBergens TF201918
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars FjellangerFana IL168854
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Geir HeksemFana IL504454
Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett470879
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Sturle NordeideGneist, IL211077
Andreas NysæterBergens TF226165
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408

D19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Randi HoleBergens TF87062
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287

Annonser

IOF Eventor