Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 1 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 142 påmeldte deltakere.

D-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erica Juliet EideFana IL246951
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213322
Emilie SolvikGneist, IL500167
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D13-15 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Idun HeklandIL Gular213259
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Synne Marie SandviknesBergens TF217047

D16-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

D19- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise ChristensenTIF Viking205987
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994
Nina Marie UndelandSturla, IF506827
Maaike van LangenFana IL509154

D40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Britt KarlsenAskøy OL197152
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Rannveig NordhagenFana IL237735
Liv OrmbergGneist, IL241345
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Margrete SolvikGneist, IL500046
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Vibeke ØyeIL Gular222669

D60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Bjørg MidttunBergens TF228104
Marit NipenGneist, IL503975
Astrid OrmbergFana IL222630
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Kari SecherBergens TF244744
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

DN (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL247511
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL241345
Maria Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Ylva MagnussenTIF Viking185978
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917

HN (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Brage EngtrøFana IL249161
Jonas Breistein PedersenTIF Viking195916
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Håkon SolvikGneist, IL226197
Øystein Krohn-Hansen TuntlandBergens TF

H-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Sondre EngtrøFana IL248544
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

H13-15 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352
Hans RogstadkjernetBergens TF226058

H16-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Andreas KragsethIL Gular212521
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Andreas NysæterBergens TF226165
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411

H19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BuanesTIF Viking203415
Einar EngtrøFana IL509033
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars RøttingenFana IL502438
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Knut UtneFana IL222547
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304

H40- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Sindre EkrheimBergens TF510723
Lars FjellangerFana IL168854
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular201844
Geir HeksemFana IL504454
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Arne JohannesenIL Gular502587
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Ketil NummedalFana IL202154
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Erik Serck-HanssenTIF Viking509089
Runar SivertsenBergens TF241644
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Ole TørnqvistFana IL192921
Harald ValenVaregg Fleridrett78351

H60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Per Egil EnganVaregg Fleridrett250264
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Per HauglandÅrstad IL211480
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Egil KarlsenAskøy OL197044
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Erling StrandBergens TF186000
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630
Per VikaneFana IL221409

Annonser

IOF Eventor