Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: tirsdag 3 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte deltakere.

D-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Emilie SolvikGneist, IL500167

D13-15 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL400939
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

D16-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

D19- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Stine NjåsteinTyrving IL500225
Rannveig NordhagenFana IL237735
Silje ReistadOs Orienteringsklubb509143
Oda J SikkelandTyrving IL501590
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

D40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
May-Lill DammTIF Viking220770
Ingunn EikelandBergens TF239664
Anne Sofie EnganVaregg Fleridrett197775
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Ellen GrønnevetIL Gular244755
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Britt KarlsenAskøy OL197152
Marian KjellevoldIL Gular188769
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Margrete SolvikGneist, IL500046
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GjestemoenBergens TF91266
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Bjørg MidttunBergens TF228104
Marit NipenGneist, IL503975
Astrid OrmbergFana IL222630
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470

DN (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917
Hege RønnestadVaregg Fleridrett204681

HN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Brage EngtrøFana IL249161
Emil HeksemFana IL223569
Jonas Breistein PedersenTIF Viking195916
Jone Peter ReistadOs Orienteringsklubb501412
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Håkon SolvikGneist, IL226197

H-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett223964
Kirill EikangerGneist, IL212188
Sondre EngtrøFana IL248544
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

H13-15 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352
Brage Bell LysakerFana IL211903
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

H16-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H19- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Sturle NordeideGneist, IL211077
Ketil NummedalFana IL202154
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Tord StrandKongsberg OL510735

H40- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Sindre EkrheimBergens TF510723
Lars FjellangerFana IL168854
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Geir HeksemFana IL504454
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jesper JordeVaregg Fleridrett
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Håkon ReikvamIL Gular207705
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Erik Serck-HanssenTIF Viking509089
Runar SivertsenBergens TF244641
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Lars SveenBergenslærerne BIL187123

H60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Knut GjestemoenBergens TF239562
Per HauglandÅrstad IL211480
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Egil KarlsenAskøy OL197044
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

Annonser

IOF Eventor