Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 20 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 130 påmeldte deltakere.

D-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erica Juliet EideFana IL
Kristina FintlandGneist, IL507667
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Emilie SolvikGneist, IL500167
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D13-15 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Live GrønnevetIL Gular213393
Judit M. MøllerFana IL206400
Synne Marie SandviknesBergens TF217047

D16-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D19- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Marie DymbeGneist, IL503935
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Therese HaareKonnerud IL80034
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Rannveig NordhagenFana IL237735
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Maaike van LangenFana IL509154
Charlotte WatsonLillomarka OL506399

D40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Ingunn EikelandBergens TF239664
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Ellen GrønnevetIL Gular244755
Aline HermansCO Liege210722
Britt KarlsenAskøy OL197152
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Liv OrmbergGneist, IL241345
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Vibeke ØyeIL Gular222669

D60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Marit NipenGneist, IL503975
Astrid OrmbergFana IL222630
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

DN (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Maria Ormberg EllingsenGneist, IL
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Anaïs MazyCO Liege198401
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917

HN (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Brage EngtrøFana IL249161
Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL
Filip HansenTIF Viking195808
Emil HeksemFana IL223569
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Håkon SolvikGneist, IL226197
Peder Kolskår ToppeTIF Viking195760

H-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Sondre EngtrøFana IL248544
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

H13-15 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352
Brage Bell LysakerFana IL211903
Arnaud MazyCO Liege189585
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

H16-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Andreas KragsethIL Gular212521
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H19- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Bjørn Johannessen FieldHordaland91151
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Ruairi LongAJAX223280
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Sturle NordeideGneist, IL211077
Lars Olav ToloGneist, IL236785

H40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Trygve BuanesTIF Viking203415
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Geir HeksemFana IL504454
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Ole KragsethIL Gular181688
Alain MazyCO Liege210356
Håkon ReikvamIL Gular207705
Arne RyggBergens TF244684
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Erik Serck-HanssenTIF Viking509089
Runar SivertsenBergens TF244641
Bjørge SolliAskøy OL203381
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Harald ValenVaregg Fleridrett78351

H60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Knut GjestemoenBergens TF239562
Per HauglandÅrstad IL211480
Dagfinn HoleBergens TF216755
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Egil KarlsenAskøy OL197044
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

Annonser

IOF Eventor