Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 14 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 13-14 (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986
Mathias AxelsonEiker OL212792
Erlend BakkeFossum IF211772
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Martin DybvikStokke IL195896
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Håvard EikRaumar Orientering225034
Brage EikåsSandefjord OK182096
Even EnghRaumar Orientering213652
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Kidus Abiy GirmaIL Koll224755
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Jonas HickenIL Koll247817
Lavrans HirschTyrving IL213521
Oskar HopeModum OL213031
Emil HuuseØstmarka OK212171
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Filip KnudsenSturla, IF228528
Reidar KollstrømRingerike OL212277
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095
Elias MosebekkHalden SK224855
Sjur NilsenRaumar Orientering225234
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Gaute NysæterSkien OK245755
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Håvard RønningenØstmarka OK223687
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Andreas SandernesØstmarka OK212449
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Sigve Snerlebakken-AamodtRaumar Orientering212934
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Jens WoldSturla, IF211942
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

Annonser

IOF Eventor