Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 14 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 15-16 (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Lillian Elene BooijØstmarka OK224192
Tina BoothKristiansand OK213740
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ingeborg HovdejordNotodden OL228516
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Tiril KihleKonnerud IL212654
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Marie KvarmeSturla, IF507448
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Ingrid LuråsOppsal Orientering223657
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Marielle MichelsenFossum IF500151
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL509575
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Marie SaugestadNydalens SK501013
Eline SchjervenLardal OL192960
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Linn StrømSandefjord OK223916
Lise StrømSandefjord OK207893
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK507763

Annonser

IOF Eventor