Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Juleløpet 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Juleløpet 2018
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 26 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 187 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Siv Hilde BergSUS BIL209944
Solbjørg BorgersenKlubbløs
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158
Liv Haarr GunstensenKlubbløs234012
Katarina Harestad HaukaasStavanger Orienteringsklubb211708
Mette LangelandStavanger kommune BIL211463
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)244779
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL207862
Unni SundliGanddal IL67378
Aase SveinsvollGanddal IL200609
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Damer - mellomlang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedvig AndaSandnes IL (Rogaland)192586
Ragnhild AuglændGanddal IL507085
Keth BerggrafStatoil BIL229589
Eli FrafjordGanddal IL501510
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Oddny HauglandKlubbløs234816
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb212838
Marie Hammer IversenØstmarka OK504481
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Heidi MartbyÅlgård Orientering235216
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Hilde OhrGanddal IL213113
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Damer - lang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine AndersenFreidig180021
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb231514
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Anna TaksdalGanddal IL188955
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)223495
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - kort løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FolgerøFreidig203579
Peter FrafjordStatoil BIL184119
Leif Kjetil Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb208743
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv200430
Rolf Øystein KlugeAker Solutions412957
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Sverre Magnar NordalStatoil BIL96734
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

Herrer - mellomlang løype (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalStatoil BIL192611
Jan Erik ArendalKlubbløs91633
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Olav Dag BorgersenKlubbløs
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL500626
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK206185
Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Erling MaulandGanddal IL206301
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Arne NygaardKlubbløs220838
Kristian OhrGanddal IL64713
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
André SirevågStatoil BIL239554
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Norvald SkrettingKlubbløs239481
Eigil SørliMalvik IL504466
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Torjus WathneKlubbløs
Leif Gunnar WikeneKlubbløs500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind BerggrafStatoil BIL229627
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL220752
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
John BreilandKlepp IL216856
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Øystein DahleSandnes IL (Rogaland)228371
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)184117
Stig FolgerøFreidig
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Gunnar GraabakStavanger Orienteringsklubb505842
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL147080
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Johan JebsenHeming Orientering204665
Fredrik JomaasKlubbløs506507
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Inge LølandKlubbløs200772
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb188805
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Nybegynnerløype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jeremy NagteaalKlubbløs39816
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)223518
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

Herrer - Ekstra lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb502541
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering38984
Erik LimaGanddal IL209922
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Fredrik SandalGanddal IL501381
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb39811
Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb181696
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Damer - Ekstra lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Annonser

IOF Eventor