Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 6 februar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

Damer - kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Kristin Furre OweGanddal IL234124

Herrer - kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395

Damer - mellom (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Astri SandangerKlubbløs500610
Kristin SkadsemGanddal IL193010

Herrer - mellom (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Bertrand DenieulJWC BIL200364
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Bjørn SivertsenSkanska Norge 500391
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb188805
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

Damer - lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Ragnhild AuglændGanddal IL507085
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Svein Oddvar NetlandStatoil BIL229590
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Damer - XL (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - XL (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tobias RøddeGanddal IL197866
Geir SandSUS BIL181660
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Annonser

IOF Eventor