Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 5 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 157 påmeldte deltakere.

Damer - kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Kristin BarvikGanddal IL197952
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Heidi LangelandStavanger kommune BIL186994
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Herrer - kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens GylandStavanger Orienteringsklubb217158
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Sverre Magnar NordalStatoil BIL184011
Peder OrstadGanddal IL212951
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

Damer - mellom (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Keth BerggrafStatoil BIL229589
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Trude HermanrudStavanger kommune BIL160855
Hilde HetlandEgersund OK224784
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Hilde OhrGanddal IL213113
Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)211223
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)152402

Herrer - mellom (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan ArendalStatoil BIL192611
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Øivind BerggrafStatoil BIL229627
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Erlend BremnesGanddal IL213047
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)244779
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Ernst KristensenStatoil BIL239552
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Svein Oddvar NetlandStatoil BIL229590
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne NygaardKlubbløs220838
Kristian OhrGanddal IL64713
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Ole Morten SvendsenGanddal IL239674
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Damer - lang (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)229436
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb200514
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Trine SelvikvågFrøyland IL215170
Nora SvendsenGanddal IL211917
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - lang (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Trondr BreilandKlubbløs220924
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Elias EidsvågGanddal IL233980
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering38984
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Otte OmdalGanddal IL185860
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Håvard SvihusFrøyland IL227534
Rune SvihusFrøyland IL209851
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Nybegynner (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL234122
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Daniel EilevstjønnGanddal IL184484
Henrik EilevstjønnGanddal IL188748
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Marius RøddeGanddal IL211906

Annonser

IOF Eventor