Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Marum-mila

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Marum-mila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 13 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 136 påmeldte deltakere.

Damer - 2,5 km (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tanja AppenzellerFossum IF209952
Kari BergLarvik OK217231
Oda Holme BerntsenLarvik OK92661229
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Astrid LundeDrangedal OL89887
Anne Melsom BjerkeStokke IL510777
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Elisabeth WindvikSandefjord OK233725
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

Damer - 5 km (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Elin BordøyHedrum OL187285
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Magnhild FrydenlundSturla, IF189036
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Lise HorntvedtLarvik OK222170
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Rita RaastadSkien OK502129
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

Damer - 10 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Malene InstanesSturla, IF199366
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Jorun RuudAsker Skiklubb508100
Tone StoklandSandefjord OK188461
Ingrid UndstadLarvik OK204302

Herrer - 2,5 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Alexander DybvikStokke IL94396
Kenneth DybvikStokke IL224085
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Eirik EliassenSandefjord OK206531
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Marcus WindvikSandefjord OK223958

Herrer - 5 km (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Jan BøhleOL Trollo221216
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Jens G. DybvikStokke IL195951
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK199594
Svein EriksenLarvik OK186942
Lars Andreas ErikssonTyrving IL151336
Lars Haakon ErikssonTyrving IL247123
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Helge FossheimHedrum OL187289
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Christian FrøydSogndal IL61721
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Oddvar GjelstadSandefjord OK221371
Roy GjerdingOK Moss504397
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Trond HegnaAsker Skiklubb246350
Henrik R HoltHedrum OL186936
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Espen JohnsenHedrum OL182118
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Yngve MobråthenBotne SK192453
Ólavur MortensenOslostudentenes IK212576
Martin NaufHedrum OL182122
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Gaute NysæterSkien OK245755
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Harald OmlandSkien OK507027
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Espen RaastadSkien OK211809
Sigurd RavnanOL Toten-Troll215068
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Frode RobertsenStokke IL507859
Jan Erik RøedSandefjord OK506353
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Rune SørensenSturla, IF189047
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Anders WindvikSandefjord OK233769
Magnar ØvreåsBotne SK504511

Herrer - 10 km (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Lars FremstadLarvik OK500246
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Helge GisholtOK Skeidi238122
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Arve GlittumOK Skeidi509551
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Tore H. HvidebergOK Skeidi245554
Charles HalaasFossum IF209868
Sindre R HoltHedrum OL221389
Erik Bergsbakk HolterLarvik OK217100
Stig InstanesSturla, IF209843
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Petter LøeNotodden OL214544
Gisle NysæterSkien OK217460
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL246568
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IF228555
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF228552
William Douglas HillgaarSandefjord OK
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK233853
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645
Anton WindvikSandefjord OK

Annonser

IOF Eventor