Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 6

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 6
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 24 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

D17 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo224937
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231
Reidun Bjørnø SjulstadKjose IL96778
Hanne VilkeStokke IL507958

D40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Elin BordøyHedrum OL187285

D50 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill-Ann TorpSandefjord OK206455

D60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK241905

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Sindre FurlandSandefjord OK510316

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel GjoneSandefjord OK508253

H17 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Ole-Kristian Sommerstad BruserudOL Trollo226964

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK247929
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Tom KristensenLarvik OK507715

H50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Magne KløveStokke IL211547

H60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge FossheimHedrum OL187289
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221371
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor