Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 6
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 24 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegn223532
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Ludvik HiisStokke IL224030
Sune HurulinAndebu IL235048
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK233853
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Anton WindvikSandefjord OK
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lotta GabrielliKlubbløs
Anne HaugbergAndebu IL216844
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D15B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Eirunn HiisStokke IL236400
Emilie JahreAndebu IL211241
Mona JahreAndebu IL211393
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

D17 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo224937
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Lill DürbeckHedrum OL221359
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177757
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
Marit RöhrsStokke IL244673
Reidun Bjørnø SjulstadKjose IL96778
Hanne VilkeStokke IL507958

D40 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Elin BordøyHedrum OL187285
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Elin GravningenStokke IL203626
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Astrid BrevikStokke IL509123
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Inger MørkSandefjord OK187238
Tone StoklandSandefjord OK188461
Lill-Ann TorpSandefjord OK206455

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL248506
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gerd LangsethLarvik OK216681
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL234320
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Teodor HiisStokke IL224323
Joel RöhrsStokke IL224303

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK182096
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias JahreAndebu IL211339
Oliver LagerSandefjord OK223994

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147

H15B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Atle JensenStokke IL244781
Torstein LyeLarvik OK502033
Christian UgelstadOL Tønsberg og omegn223635

H17 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn507706
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Eirik RavnanTyrving IL502593
Ole-Kristian Sommerstad BruserudOL Trollo226964
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Hem EidAndebu IL248505
Jon SimonsenSandefjord OK

H40 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK247929
Kenneth DybvikStokke IL224085
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Tor Sverre GravningenStokke IL509052
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Tom KristensenLarvik OK507715
Magnus LundAndebu IL241890
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662

H50 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FossSandefjord OK205484
Lars FremstadLarvik OK500246
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL182011
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Magne KløveStokke IL211547
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Ian RingheimOL Trollo204716
Frode RobertsenStokke IL507859
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Martin NaufHedrum OL182122
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL187289
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Runar KittilsenStokke IL509136
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Arne KristensenStokke IL211333
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221371
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Steinar RuudKonnerud IL210997

Annonser

IOF Eventor