Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 5
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 17 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennie Marie AarnesSandefjord OK233832
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Magnus FrøydLarvik OK197776
Sune HurulinAndebu IL235048
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olea Heggem EngebakkenLarvik OK215580

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Maike RöhrsStokke IL223967

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D15B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Eirunn HiisStokke IL236400
Emilie JahreAndebu IL211241
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Anne Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn504571

D17 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Anna Sofie HoffKristiansand OK195909
Vilde Eia HoltungOL Trollo226963
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill DürbeckHedrum OL221359
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Vibeke JohansenSandefjord OK241769
Lene Knippen KvernsmyrAndebu IL234859
Anne Melsom BjerkeStokke IL510777
Inger MørkSandefjord OK187238
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
Marit RöhrsStokke IL244673
Reidun Bjørnø SjulstadKjose IL96778
Hanne VilkeStokke IL507958

D40 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Astrid BrevikStokke IL211374
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Rita RaastadSkien OK502129
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK206455

D60 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL248506
Anne Lise SagaKjose IL79064
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL234320
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel RöhrsStokke IL224303

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niclas GunnerødStokke IL509334
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias JahreAndebu IL211339
Oliver LagerSandefjord OK223994

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Gabriel GjoneSandefjord OK508253

H15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian UgelstadOL Tønsberg og omegn223635
Anders WindvikSandefjord OK233769

H17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Georg EllilaStokke IL509148
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Eirik RavnanTyrving IL502593
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK247929
Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK212572
Sturle FurlandSandefjord OK510317
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Jan SkrettebergStokke IL211584

H50 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Jarle BruunSandefjord OK80108
Lars FremstadLarvik OK500246
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Morten HamreIL Hauken89505
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Magne KløveStokke IL211547
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Espen RaastadSkien OK211809
Ian RingheimOL Trollo204716
Frode RobertsenStokke IL507859
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn504685
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK221374
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL187289
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Runar KittilsenStokke IL509136
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Arne KristensenStokke IL211333
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Oddvar GjelstadSandefjord OK221371
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor