Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 4
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 10 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 188 påmeldte deltakere.

N-åpen (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Rodrigues AnholtStokke IL
Nikolai Varløs BjerkelyStokke IL
Oliver Varløs BjerkelyStokke IL
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK224065
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Alexander DybvikStokke IL94396
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK241889
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Ludvik HiisStokke IL224030
Sune HurulinAndebu IL235048
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Douglas LindqvistStokke IL234592
Kevin LindqvistStokke IL236848
Rebecca LindqvistStokke IL244687
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK233853
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645
Mads Aspen SolvangStokke IL234372
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Anton WindvikSandefjord OK
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Maike RöhrsStokke IL223967

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D15B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn HiisStokke IL236400
Emilie JahreAndebu IL211241
Mona JahreAndebu IL211393
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

D17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Helene Nalum OlsenLarvik OK509443
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo224937
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Vibeke JohansenSandefjord OK241769
Marit RöhrsStokke IL244673
Hanne VilkeStokke IL507958
Elisabeth WindvikSandefjord OK233725

D40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Lillian BergeSandefjord OK147761
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Astrid BrevikStokke IL211374
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK206455

D60 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL248506
Anne Lise SagaKjose IL79064
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Johan HjorthaugSandefjord OK224142
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL234320
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel RöhrsStokke IL224303

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin HalvorsenStokke IL224276
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver LagerSandefjord OK223994

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Gabriel GjoneSandefjord OK508253

H15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Christian UgelstadOL Tønsberg og omegn223635
Anders WindvikSandefjord OK233769

H17 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Georg EllilaStokke IL509148
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Sindre R HoltHedrum OL221389
Arnstein HurulinAndebu IL234856
Atle JensenStokke IL244781
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Jonas Gran MelandsørOK Horten212870
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Eirik RavnanTyrving IL502593
Ole-Kristian Sommerstad BruserudOL Trollo226964
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK247929
Kenneth DybvikStokke IL224085
Sturle FurlandSandefjord OK510317
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Tom KristensenLarvik OK507715
Jan SkrettebergStokke IL211584

H50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BruunSandefjord OK114217
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Trond FossSandefjord OK205484
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL182011
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Magne KløveStokke IL211547
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Frode RobertsenStokke IL507859

H60 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK221374
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL187289
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Arne KristensenStokke IL211333
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Oddvar GjelstadSandefjord OK221371
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Helge TvedtenLarvik OK187284

Annonser

IOF Eventor