Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 3
Arrangørorganisasjon: Lardal OL
Dato: tirsdag 3 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Amilie Enger-AndersenBotne SK232210
Nilas Enger-AndersenBotne SK248035
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Sune HurulinAndebu IL235048
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Eline SchjervenLardal OL192960

D15B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn HiisStokke IL236400
Emilie JahreAndebu IL211241
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

D17 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mina SchjervenLardal OL234921
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177757
May NordkveldeHedrum OL187231
Mona SjøvaagLarvik OK510759
Hanne VilkeStokke IL507958

D40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Mona JahreAndebu IL211393
Celine Vik OlsenLarvik OK510313

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin DahlSandefjord OK192582
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Inger MørkSandefjord OK187238
Rita RaastadSkien OK502129
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Anne Gro StyrvoldLarvik OK191178

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL248506
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Jens G. DybvikStokke IL195951
Elias Enger-AndersenBotne SK247924
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL234320
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niclas GunnerødStokke IL509334
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Oliver LagerSandefjord OK223994

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Hallvard TjentlandLardal OL505852

H15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Christian UgelstadOL Tønsberg og omegn223635
Anders WindvikSandefjord OK233769

H17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Georg EllilaStokke IL509148
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Sindre R HoltHedrum OL221389
Arnstein HurulinAndebu IL234856
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK247929
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Sturle FurlandSandefjord OK510317
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Tom KristensenLarvik OK507715
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Magnus LundAndebu IL241890
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

H50 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Erling FredriksenIF Trauma181611
Lars FremstadLarvik OK500246
Knut GjoneSandefjord OK223921
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL182011
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Espen RaastadSkien OK211809

H60 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK221374
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL187289
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Runar KittilsenStokke IL509136
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Helge TvedtenLarvik OK187284

Annonser

IOF Eventor