Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 2

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 2
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 27 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK224065
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Mathias SundbyLarvik OK217029
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633

D17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Runa FremstadLarvik OK216870
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Elin BordøyHedrum OL187285
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Celine Vik OlsenLarvik OK510313

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin DahlSandefjord OK192582
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502

D60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise LevyLarvik OK181417

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H17 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK247929
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Tom KristensenLarvik OK507715

H50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Lars FremstadLarvik OK500246
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566

H60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank EliassenSandefjord OK174991
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Kaare HanssonMalmö OK223641
Ragnar HillestadLardal OL502481
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor