Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 1
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: tirsdag 20 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 195 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96275
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Gard Øvreås ViljugreinOK Horten239051
Simon Øvreås ViljugreinOK Horten239052
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten195714
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Maike RöhrsStokke IL223967

D15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK217780

D15B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Eirunn HiisStokke IL236400
Emilie JahreAndebu IL211241
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Hanne VilkeStokke IL507958

D17 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Mona JahreAndebu IL211393
Inger MørkSandefjord OK187238
Marit RöhrsStokke IL244673
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Melsom BjerkeKlubbløs510777
Nina NicolaysenSandefjord OK221372

D40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK231524

D50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Kristin DahlSandefjord OK192582
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Rita RaastadSkien OK502129
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Elisabeth RødAndebu IL248506
Anne Lise SagaKjose IL79064
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Jens G. DybvikStokke IL195951
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL94396
Joel RöhrsStokke IL224303

H13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Niclas GunnerødStokke IL509334
Martin HalvorsenStokke IL223904
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Mathias JahreAndebu IL211339

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Benjamin GjoneSandefjord OK213254

H15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Christian UgelstadOL Tønsberg og omegn223635
Anders WindvikSandefjord OK233769

H17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Jonas Gran MelandsørOK Horten212870
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Eirik RavnanTyrving IL502593
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Hem EidAndebu IL248505

H40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK247929
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL224085
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Eirik SkavhellenBotne SK231522
Jan SkrettebergStokke IL211584
Kåre TyldumOL Tønsberg og omegn61163
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

H50 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne DirdalLarvik OK198720
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut GjoneSandefjord OK223921
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Espen RaastadSkien OK211809
Ian RingheimOL Trollo204716
Frode RobertsenStokke IL507859
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK221374
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Runar KittilsenStokke IL509136
Arne KristensenStokke IL211333
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor