Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 9

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 9
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 4 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 43 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK224065
Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegn223532
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Lise StrømSandefjord OK207893

D17 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627

D50 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349

D60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249

H17 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK247929

H50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen JohnsenHedrum OL182118
Dag Johnny LianAndebu IL216802
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Frode RobertsenStokke IL507859

H60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OL502481
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor