Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 7

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 7
Arrangørorganisasjon: Botne SK
Dato: tirsdag 21 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 149 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Nilas Enger-AndersenBotne SK248035
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegn223532
Endre Sagerøy FossBotne SK247923
Iver Sagerøy FossBotne SK247908
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Sune HurulinAndebu IL235048
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
John Erland MidtbøBotne SK247926
Svend Håkon MidtbøBotne SK248016
Evelina RøedBotne SK
Jakob RøedBotne SK225677
Sigurd RøedBotne SK
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Hermine GrønnebergHedrum OL159661
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL234859

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291

D15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Lise StrømSandefjord OK207893

D15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Emilie JahreAndebu IL211241
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

D17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Stefani PopovaHadeland OL80467
Mina SchjervenLardal OL234921
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril Tørnes AlfredsenHedrum OL221358
Heidi EriksenLarvik OK211538
Astrid FodnæssAndebu IL235813
May NordkveldeHedrum OL187231
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Astrid BrevikStokke IL211374
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Inger MørkSandefjord OK187238
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296

H11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Jens G. DybvikStokke IL195951
Elias Enger-AndersenBotne SK247924
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL223968

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Niclas GunnerødStokke IL223980
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Mathias JahreAndebu IL211339

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Benjamin GjoneSandefjord OK213254

H15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Trond Olav JahreAndebu IL216803

H17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687

H40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Tom KristensenLarvik OK507715
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H50 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Asle JohnsenHedrum OL186971
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Dag Johnny LianAndebu IL216802
Roger LysnesHedrum OL182119
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Runar KittilsenStokke IL239076
Roar LøkenSandefjord OK238017
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor