Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 5
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte deltakere.

N-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Elias Enger-AndersenBotne SK232210
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Endre Sagerøy FossBotne SK232213
Iver Sagerøy FossBotne SK232206
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Maiken HurulinAndebu IL234856
Sune HurulinAndebu IL235048
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
John Erland MidtbøBotne SK247926
Lars Joakim MidtbøBotne SK248014
Svend Håkon MidtbøBotne SK248016
Karen Helene Rødland-RødAndebu IL235047
Jakob RøedBotne SK248036
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Maike RöhrsStokke IL223967

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK217780

D15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie JahreAndebu IL211241
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Mie ZagarLarvik OK217726

D17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Randi MobråthenBotne SK169035
Inger MørkSandefjord OK187238
May NordkveldeHedrum OL187231
Marit RöhrsStokke IL244673

D40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Elin BordøyHedrum OL187285
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK231524

D50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Lillian BergeSandefjord OK147761
Astrid BrevikStokke IL211374
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Gudrun WestrumSandefjord OK183824

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Joel RöhrsStokke IL224303

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Niclas GunnerødStokke IL223980
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias JahreAndebu IL211339

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Benjamin GjoneSandefjord OK213254

H15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Trond Olav JahreAndebu IL216803

H17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK181967
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Eivind MartinsenOK Horten225514

H40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK247929
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Tom KristensenLarvik OK507715
Magnus LundAndebu IL241890
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Eirik SkavhellenBotne SK145321

H50 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Tore FossBotne SK196868
Trond FossSandefjord OK205484
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL182011
Tom Olav GurenSandefjord OK92414
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Petter LøeNotodden OL204544
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn100479
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK221374
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Runar KittilsenStokke IL239076
Arne KristensenStokke IL211333
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK502669
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor