Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 3

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 3
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 23 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 91 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691

D15B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Lise StrømSandefjord OK207893
Ana Maria WilhelmsenLarvik OK212122

D17 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Pernille MoltebergHedrum OL186968
May NordkveldeHedrum OL187231
Hanne VilkeStokke IL236895

D40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627

D50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Kristin DahlSandefjord OK192582
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Gudrun WestrumSandefjord OK183824

D60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gerd LangsethLarvik OK216681
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249

H17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Tobias KristensenNTNUI216933
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK232210
Kenneth DybvikStokke IL224085
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Tom KristensenLarvik OK507715

H50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747

H70 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor