Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mira LundsrudOK Moss507950

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Tuva LundsrudOK Moss507871

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Signe HoloFossum IF193896

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BerstadHeming Orientering237773
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192

D35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida GuerreroNydalens SK507945

D40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Nergaard BergFossum IF500239
Linda FredhOK Moss506342
Kristine RoskifteOK Moss500905

D45 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bodil NordenströmFossum IF191346

D55 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D65 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL508150

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Sebastian WettergreenFossum IF225329

H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EikRaumar Orientering225034

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Sondre LadimOK Moss503554
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557

H35 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin MalmstrømOK Moss
Audun Bjerkreim NilsenIL Koll170605

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Thomas RoskifteOK Moss501165
Morten WettergreenFossum IF504085

H45 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas EklundGöteborg Majorna OK
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Christian HolmboeTyrving IL211365
Tom KristensenLarvik OK507715
Lars MikkelsenDe Hårdes Klub409064

H50 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Tollum AndersenKongsberg OL246780
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Jonas HöijerSävedalens AIK508032
Niels JensenDe Hårdes Klub235876
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Henrik B. ThomsenDe Hårdes Klub184434
Espen WigaardOppsal Orientering502092

H55 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Troels ChristensenDe Hårdes Klub
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Thomas UllnerDe Hårdes Klub192815

H60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils HæstadFossum IF191375
Arne KildalVestre Akers SK505778
Kai MidtskogenBotne SK506682
Per OsenVestre Akers SK508236
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

H65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik LindstrømModum OL207457
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK

H70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Per Oscar SaugestadOK Moss222648

H75 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst401676
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Erik Anders JensenDe Hårdes Klub
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

Damer åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518

Herrer åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik BredesenLillomarka OL245299
Kasper EngesetTyrving IL505850
Simen FritznerNittedal OL205387
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Stian SvaeØstmarka OK
Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb504519

Damer åpen B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Kristin JohanssonLarvik OK501843

Herrer åpen B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Egil RostadOL Toten-Troll4040929

Annonser

IOF Eventor