Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten - 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Østfoldsprinten - 3
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 22 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 112 påmeldte deltakere.

Fredrikstad SK (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SKH 17-212300
Anders BrynildsenFredrikstad SKH 17-202087
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKD 17-202089
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKD 9-10212303
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKD 13-14202093
Jenny DanevadFredrikstad SKD 11-12193091
Vilma DanevadFredrikstad SKD 9-10211491
Sivert FinstadFredrikstad SKH 13-14223506
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SKH-16223620
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKH 11-12213250
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH 17-503979
Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SKN-åpen
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKH 13-14212601
Malin Husebye AamodtFredrikstad SKD 11-12212471
Eirik ImrikFredrikstad SKH 17-507038
Marit KahrsFredrikstad SKD 17-211091
Mathilde KlausenFredrikstad SKD 13-16C213539
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKD 17-504149
Amalie LøkkebergFredrikstad SKD-16212091
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH 17-211058
Audun NordbyFredrikstad SKH 13-14507056
Marius PersenFredrikstad SKH 13-16C247321
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SKN-åpen223751
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SKD 11-12213428
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKD-16212552
Ingrid SteinslandFredrikstad SKD 11-12212127
Britt Stine StrandFredrikstad SKD 17-211886
Sondre StrømbergFredrikstad SKH 9-10504385
Trym StrømbergFredrikstad SKN-åpen502594
Ludvik SætherFredrikstad SKH-16224883

Halden SK (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SKH 50-227519
Jonatan AuneHalden SKH 17-202994
Karoline AuneHalden SKD 17-507042
Randi Brevig AuneHalden SKD 17-502951
Herman Lien BackstrømHalden SKH-16506223
Marie Lien BackstrømHalden SKD-16159032
Runa Lien BackstrømHalden SKD 17-182030
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-506934
Guro BryggenHalden SKD 17-202200
Håkon BryggenHalden SKN-åpen242308
Martin BryggenHalden SKH 13-14242412
Bjørn BrækkeHalden SKH 17-207786
Martin BrækkeHalden SKH 17-181957
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SKH 13-14212202
Alf Kristian HelleHalden SKH 17-225071
Niels Christian HellerudHalden SKH 17-206905
Lizzie InghamHalden SKD 17-216466
Jesse LaukkarinenHalden SKH 17-507285
Elias MosebekkHalden SKH 13-14224855
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-196849
Emma Helene OlsenHalden SKD-16212387
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 50-199699
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH-16213361
Tore SandvikHalden SKH 17-505270
Jo ShepherdHalden SKD 17-506930
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKD 13-14198906
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKH 9-10198798
Elias ThoresenHalden SKH 13-14225482
Jakob TorgersenHalden SKH 17-204761
Anja WingstedtHalden SKD 17-79290
Ville Emil WingstedtHalden SKH 9-10181249

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKD 13-14187218
Peder HaugaardIndre Østfold OKH-16203671

OK Moss (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossH-16504585
Tore BjørnerødOK MossH 50-195675
Henning Bratland CarlsenOK MossH 17-506222
Linda FredhOK MossD 17-506342
Morten FredhOK MossH 17-208419
Aurora GjølsjøOK MossD 17-505166
Elise Holm NedrebøOK MossN-åpen217682
Sofie Holm NedrebøOK MossD 11-12202986
Tonje HolmOK MossD 17-201518
Emma Aune JakobsenOK MossD 11-12198018
Christopher LadimOK MossH 17-212141
Sondre LadimOK MossH-16503554
Marie Lindløv JensenOK MossD 17-504498
Odd-Ragnar PettersenOK MossH 50-235221
Erle Elise WoldOK MossD 11-12212076
Hanne WoldOK MossD 17-96146
Julie Sophie WoldOK MossD-16213225

Sarpsborg OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hermine AndersenSarpsborg OLD 13-16C238280
Heidi BørstadSarpsborg OLD 50-221508
Sigrid HaugeSarpsborg OLD 13-14228373
Ole IngesenSarpsborg OLH 50-212391
Tone Karina IngesenSarpsborg OLD 50-197788
Øystein JensenSarpsborg OLH 50-206026
Wenche LindløvSarpsborg OLD 50-206022
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OLH 11-12234360
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OLN-åpen
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLD-16178485
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLH 11-12206027
Helena ÅsbergSarpsborg OLD 17-500547
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLH 50-94056

Trøsken IL (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marte Sletten BergslandTrøsken ILD 17-202061
Halvor Ek HedlundTrøsken ILH 9-10202165
Johannes HedlundTrøsken ILH 17-202168
Live Ek HedlundTrøsken ILN-åpen248391
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILH 9-10202071
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken ILD 11-12507966
Marie Agnalt HjelbakTrøsken ILN-åpen507967
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILD 13-14507555
Marit Pedersen HolmskauTrøsken ILD 17-502940
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILH-16506568
Peder KjerkreitTrøsken ILH 11-12242364
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILH 11-12181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILD 13-14178483
Teodor NilsenTrøsken ILH 11-12242258
Lucas Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken ILN-åpen242365

Varteig OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 13-14185942
Per Olaf KlemsdalVarteig OLH 50-186140
Anders LundeVarteig OLH 17-234506
Olav Halvorsen SikkelandVarteig OLH 17-241718

Annonser

IOF Eventor