Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trollnatta og natt-O-toget

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trollnatta og natt-O-toget
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 2 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 166 påmeldte deltakere.

Trollnatta Mellom (68)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel AamodtBækkelagets SK247042
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering234192
Åsmund Braathen HaugIL Koll
Max Bryhn BergstrømKlubbløs111111
Simen Bryhn BergstrømKlubbløs214919
Valeria ChristiansenHeming Orientering211489
Selma Evju-WarnkenIL Koll
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering223929
Jonathan FodstadIL Koll185962
Martin Mikkelsen ForosFossum IF247537
Tirill GivingHeming Orientering233733
Nora GjethammerHeming Orientering247894
Oliver GjethammerHeming Orientering234206
Ida HartmannRøyken OL207912
Theo HodneHeming Orientering234062
Otto Rygh HoltenNydalens SK220803
Kaisa Hovland-sundeKonnerud IL228477
Aksel Høyer JacobsenTyrving IL501595
Ove Tvete InngjerdingenIL Koll242290
Marius Haugen JohnsenNydalens SK243946
Mio Haugen JohnsenNydalens SK243942
Kristian KaiserSturla, IF229743
Trond KildalHeming Orientering
Folmer Nielsen KlevSturla, IF233615
Snorre Nielsen KlevSturla, IF233622
Jakob Refvem KolderupIL Koll223559
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK225017
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Sverre Øen LandstadIL Koll224882
Håkon Juell LarsenTyrving IL211676
August Myklebust LeopolderIL Koll185960
Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll185862
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Hans LyeNydalens SK192575
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Sebastian MalmbergTyrving IL199328
Ola MyklatunTyrving IL213742
Sigrid Hausken NordbergNydalens SK181230
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK181232
Esten Valentin NybråtenTyrving IL507709
Max Alexander NybråtenTyrving IL220736
Astrid NäsholmIL Koll151053
Isak OkkenhaugIL Koll
Einar Bryhni OpsethIL Koll
Liv Bryhni OpsethIL Koll247700
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering507772
Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orientering233603
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Eirik Finborud ReigstadIL Koll
Jørgen ReuschHeming Orientering194460
Elias Leonhard RiederFossum IF248249
Sunniva Drange RuudRøyken OL237730
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528
Erling SkaugNydalens SK213693
Noah Skjerve-HansenNydalens SK
Jens Peder Lillerud SlagsvoldHeming Orientering234204
Solveig Lillerud SlagsvoldHeming Orientering237737
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering225032
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Oskar SteneNydalens SK243775
Ingrid Louise Wadahl SweetmanIL Koll
Oliver Alexander Wadahl SweetmanIL Koll
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Tind Kirvil Haaland TjoreNydalens SK224922
Aksel Johannes Sætnan ValioIL Koll185961
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll236865
Sigrid Anea Sætnan ValioIL Koll185963
Sindre Klausen VegganFossum IF234175

Trollnatta Lang (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll247708
Silja BerstadHeming Orientering211293
Henrikke BertnesTyrving IL213490
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK225086
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK224854
Celine Amlie BrennaHeming Orientering221393
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Elise Marie S. BullHeming Orientering233735
Jakob Weider EgnerFossum IF213249
Maren Julie FinstadRaumar Orientering223651
Henrik Mikkelsen ForosFossum IF225237
Ingrid Himle-HoplandTyrving IL212459
Alma Rygh HoltenNydalens SK509043
Jone Rygh HoltenNydalens SK220904
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK224026
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Lavrans Larsen HirschTyrving IL213521
August Lea KabbeNydalens SK213494
Simen Lian MortensenIL Koll204204
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Elias MolundTyrving IL71545
Magnus MolundTyrving IL213376
Erlend MyhreTyrving IL211992
Tiril MyklatunTyrving IL213446
Josefine Oraug RyghNydalens SK224283
Otto Figenschou PiraHeming Orientering234185
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Karl Oraug RyghIL Koll244038
Aksel Victor SanchisHeming Orientering195780
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL509030
Amund SaugestadNydalens SK208017
Helene ScheeleNydalens SK211807
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Emil SkaugNydalens SK213760
Idun Skjerve-HansenNydalens SK224944
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Alfred TeigNydalens SK244049
Ellinor ThommessenHeming Orientering233989
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering234196
Marthea Haaland TjoreNydalens SK224275
Clara WeiszNydalens SK224309
Sigmund ØlstadFet OL509008
Maria ÅrdalHeming Orientering233771

Natt-O-toget D13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Eira Harbo-HaaseRøyken OL211982
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Marie ScheeleNydalens SK213757
Gunde TumelionisFossum IF228473
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

Natt-O-toget H13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Mons Sætre-LorentzenFet OL225577
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263

Natt-O-toget D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394

Natt-O-toget H15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756
Jonas AarsethNydalens SK228404
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Simen Rønning JohansenMåren OK209001
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kristian Juell LarsenTyrving IL213389
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sindre Vie StrislandFossum IF510322
Birk Felland SætnanFossum IF225464

Annonser

IOF Eventor